logo
logo
logo
logo
zegarki dla dzieci Timex

Czy w erze smartfonów zegarek dla dziecka ma sens?
Opublikowano: 26 maja 2020

Wydawać by się mogło, że dziś smartfony zastąpiły nam już większość gadżetów, które do tej pory pełniły oddzielne funkcje. Odmierzają czas, pokazują aktualną datę, pozwalają tworzyć notatki i robić zdjęcia. Czy to oznacza, że w tak rozwiniętym technologicznie świecie nie ma już miejsca dla klasycznych zegarków naręcznych, które kiedyś nosiły wszystkie dzieci? Na szczęście nie i nic nie wskazuje na to, aby miały one odejść do lamusa.

zegarki dla dzieci Timex

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Kopiują ich gesty, mimikę, ton głosu i sposób ubierania się. Niejeden chłopiec marzy o tym, aby na jego ręce tykał taki duży zegarek, jaki ma tata. Dziewczynki chętnie widziałyby siebie jako posiadaczki ślicznych czasomierzy — podobnych do tych, które noszą ich mamy. Dzięki bogatej kolekcji zegarków dla dzieci Timex rodzice mogą z łatwością spełnić marzenia swoich pociech.

Dlaczego warto kupować zegarki dla dzieci Timex?

Kilkanaście lat temu, obok rowerów, były najczęściej kupowanym podarkiem na komunię. Jak pokazują statystyki ze sklepów internetowych np. ZegarkiCentrum, dzisiaj nadal pojawia się zainteresowanie zegarkami dla dzieci Timex. Szczególnie dużo czasomierzy, ale też akcesoriów do nich (np. paski do zegarka Timex czy etui na zegarki Timex Marathon) sprzedaje się w maju (okres komunijny), w czerwcu (Dzień Dziecka) oraz przed Bożym Narodzeniem. Pozwala to wysnuć wniosek, że gadżety nadal są chętnie wręczanym i przyjmowanym prezentem. Dlaczego zegarki dla dzieci Timex nie tracą swoich fanów, mimo tego, że teoretycznie ich rolę przejęły smartfony? Ponieważ:

  • są gadżetem pożądanym przez dzieci,
  • przydają się na lekcjach w szkole, kiedy nie można korzystać z telefonów komórkowych,
  • pracują długo na jednej baterii — ryzyko, że rozładują się, w najmniej oczekiwanym momencie jest minimalne,
  • mogą zmieniać swój kolor i wygląd — wystarczy kupić zamienny pasek do zegarka Timex,
  • występują w odsłonie sportowej (Timex Marathon i Timex Expedition), a także casualowej (Weekender) oraz ciekawej stylistyce bajkowej z ulubionymi bohaterami dzieci (Snoopy) i tematycznej (kosmos, kwiaty, chmurki, rekiny, piłka nożna).

zegarki dla dzieci Timex

Dzięki oryginalnemu i bardzo wygodnemu zegarkowi, najmłodsi chętniej uczą się odczytywania godzin. Nauka obsługi takiego urządzenia staje się dla nich przyjemnością, a zapytane o czas z dumą udzielają odpowiedzi.

Podobnie jak w przypadku dorosłych, również dzieci mogą wykorzystywać zegarek, aby wyrazić swoją osobowością i indywidualny styl. Pomogą im w tym wielobarwne paski do zegarków Timex, które można swobodnie wymieniać — w zależności od „stylówki” i nastroju.

Jaki zegarek Times? Expedition czy Marathon

Skoro już wiesz, dlaczego wyposażonemu w smartfon synowi lub córce warto kupić jeszcze zegarek na rękę, przejdź do szukania najlepszych modeli. Zrozumiałe jest, że na początek nie chcesz inwestować kilkuset złotych w czasomierz dla malucha — nie wiadomo czy i jak długo będzie nim zainteresowany oraz czy sprzęt nie ulegnie awarii. Dlatego dobrym wyborem są zegarki dla dzieci Timex, które nie nudzą się (możliwość zmiany pasków) i nie są drogie (koszt około 100 zł). To sprawia, że idealnie nadają się na pierwszy czasomierz.

zegarki dla dzieci Timex

Wśród propozycji amerykańskiego producenta na uwagę zasługują zwłaszcza dwie kolekcje:

  • Timex Expedition,
  • Timex Marathon.

Jak same nazwy wskazują, są one zaprojektowane z myślą o aktywnych dzieciach i nastolatkach. W większości osadzone są na miękkich, wygodnie leżących na nadgarstku paskach materiałowych. Mają wyraźne cyfry na tarczy, dzięki czemu odczytywanie godzin nawet młodszym użytkownikom nie sprawia trudności.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

termosy reklamowe

Termosy reklamowe – pomysłowy prezent od firm...

Wybierając termosy z logo jako prezenty od firmy, należy wziąć pod uwa...
kubek termiczny z logo

Czy kubek termiczny jest dobrym gadżetem rekl...

Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej dostępności kubków termicznych...
darmowe posiłki dla dzieci

Londyn – darmowe posiłki dla dzieci w związku...

W Londynie będą rozdawane darmowe posiłki dla dzieci ze szkół podstawo...