• Menu

  Ciekawe aplikacje na iPhone

  aplikacje na iPhoneSprzęty marki Apple są jednymi z najpopularniejszych na świecie. Każdy posiadacz telefonu iPhone ma do dyspozycji tysiące aplikacji, które można ściągnąć za pośrednictwem App Store.

  Zastanawiasz się, które programy warto zainstalować na swoim smartfonie? Oto nasze propozycje.

  Procreate

  Procreate to doskonałe narzędzie dla każdego, kto interesuje się rysunkiem lub grafiką. Za pomocą tej aplikacji można tworzyć naprawdę zaawansowane prace. Do niedawna aplikacja Procreate działała na tabletach marki Apple. Teraz firma rozszerzyła jej działanie także na telefony, dzięki czemu możesz tworzyć praktycznie w każdych warunkach. Najprzyjemniejszą pracę gwarantuje iPhone 8 Plus, którego wyświetlacz ma aż 5,5 cala. Ekran tej wielkości umożliwia sprawne i wygodne operowanie.

  aplikacje na iPhone

  Headspace

  Masz wrażenie, że żyjesz w ciągłym stresie? Chcesz poświęcać więcej czasu na autorozwój? Jeżeli tak, koniecznie zainteresuj się aplikacją Headspace, która została stworzona z myślą o trosce o siebie. Z jej pomocą można nauczyć się medytacji, a także poznać techniki ułatwiające zasypanie czy koncentrację. Aplikacja pomaga także poradzić sobie z momentami lęku czy paniki. Headspace przypomina o tym, jak ważne jest świadome i uważne życie.

  Boomerang

  W dzisiejszych czasach telefony mają zarówno dorośli, jak i dzieci. Wielu rodziców martwi jednak fakt, że ich pociechy mogą mieć za pośrednictwem smartfona dostęp do nieodpowiednich treści. Tu z pomocą przychodzi Boomerang – aplikacja, która umożliwia sprawowanie kontroli rodzicielskiej nad informacjami, do jakich może dotrzeć dziecko. Co więcej, dzięki niej można także ograniczyć czas korzystania z telefonu, mieć swobodny dostęp do historii przeglądanych stron czy bieżące śledzenie lokalizacji urządzenia.

  Eatwith

  Podróże umożliwiają poznanie mnóstwa nowych kultur. Dla wielu osób niezwykle istotne jest gromadzenie nowych doświadczeń kulinarnych. Tylko jak wybrać miejsce, które serwuje dobrej jakości lokalne jedzenie? Eatwith to aplikacja, dzięki której będziesz mógł skontaktować się z mieszkańcami kraju, do którego się wybierasz, aby zjeść z nimi wspólny posiłek. Gospodarze z całego świata otwierają swoje drzwi, żeby przyjąć międzynarodowych gości. Szkoda nie wykorzystać takiej okazji, prawda?

  aplikacje na iPhone

  Huji Cam

  Podoba Ci się estetyka starych zdjęć? W takim razie z pewnością polubisz aplikację Huji, która nakłada na zdjęcia filtry nawiązujące do fotografii analogowej. Poddaj obróbce swoje zwyczajne zdjęcie, aby nadać jej niepowtarzalny klimat w stylu retro.

  Old Man’s Journey

  Fani nietypowych gier na smartfony bez wątpienia docenią Old Man’s Journey. Jak sama nazwa mówi, bohaterem tej produkcji jest starszy mężczyzna. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy ten otrzymuje niezwykły list, który skłania go do wyruszenia w podróż. Co wyróżnia tę grę? Są to przede wszystkim świetnie poprowadzona historia oraz artystyczna grafika. Warto poświęcić trochę czasu na tę rozrywkę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane