• Menu

  China Homelife Show 2016

  Kolejna już odsłona wydarzenia targów China Homelife Show będzie miała swoje miejsce już w dniach 7 – 9 czerwca w Nadarzynie koło Warszawy. W Centrum Wystawowo – Kongresowym zaprezentuje się 650 wyselekcjonowanych wystawców i 20.000 produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

  Priorytetem tej spektakularnej wystawy jest profesjonalny program dla hosted buyers – kupujących, adresowany jest głównie do krajów europejskich regionu centralno – wschodniego. Ze względu na rosnące zainteresowanie wydarzeniem rozbudowała się powierzchnia wystawy, liczba zgłaszających udział w tym roku to około 800 wystawców.

  Spośród zgłaszających się firm chińskich do udziału w targach zaakceptowane zostały tylko te, których jakość produkcji poświadczona została międzynarodowymi certyfikatami.

  Przedsięwzięcie jest niewątpliwie okazją do rekomendacji Polski jako kraju doskonale promującego import i eksport do Chin, jaki i świadomego korzyści płynących z kontaktów biznesowych.

  China Homelife Show to targi dla producentów, hurtowników, właścicieli sklepów, importerów i eksporterów, a także dla inwestorów oraz osób szukających nowych możliwości biznesowych. Podczas wydarzenia istnieje możliwość nawiązania bezpośrednich i cennych kontaktów biznesowych z chińskimi firmami, poznania i ocenienia szerokiego wachlarza proponowanych usług i produktów w jednym miejscu oraz znalezienia nowych pomysłów i inspiracji wzmacniających pozycję danej firmy na rynku.

  Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, Fakty Magazyn Gospodarczy oraz Rynek Inwestycji  są patronem medialnym China Homelife Show.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane