• Menu

  Bezpieczne płatności w Internecie bez konta bankowego

  Paysafecard to system, który pozwala na bezpieczne zakupy w Internecie. Karty z kodem PIN pozwalającym na płatności kupisz nawet w sklepie spożywczym.

  Czym jest paysafecard?

  Paysafecard (w skrócie po prostu PSC) to elektroniczna metoda płatności, która bazuje na technologii prepaid. W praktyce jest to więc przedpłacona karta, która pozwala na płatności w sieci bez konieczności podawania swoich danych, a nawet posiadania konta bankowego lub karty płatniczej. System ten powstał już w 2000 roku, a dziś dostępny jest w wielu krajach na całym świecie.

  Płatności za pomocą paysafecard słyną z wysokiego bezpieczeństwa transakcji. Nie dość, że wykorzystujesz środki, za które już zapłaciłeś, to do tego nie ryzykujesz wycieknięciem wrażliwych danych dotyczących twojego konta bankowego czy karty – bo po prostu nie wpisujesz żadnych powiązanych z nimi informacji. Dlatego też z tej możliwości korzystają również osoby, które wciąż nie są przekonane do usług bankowych tego typu.

  Gdzie kupić paysafecard?

  Paysafecard doładowanie można kupić w setkach tysięcy punktów na całym świecie, w tym również w Polsce. Produkt jest do nabycia m.in. w supermarketach, sklepach z elektroniką, na stacjach benzynowych i w kioskach. Od pewnego czasu znajdziesz też paysafecard w Żabce. To duże udogodnienie, gdyż kartę uprawniającą do bezpiecznych i pewnych zakupów w sieci możesz nabyć przy okazji najbliższej wizyty w sklepie spożywczym, uzupełniając zapasy w lodówce lub wybierając produkty na obiad. Skoro już wiesz, gdzie kupić paysafecard, warto dowiedzieć się, jak z niego skorzystać.

  Na kuponie paysafecard o wybranym nominale znajduje się specjalny kod PIN, który składa się z 16 cyfr. To właśnie on uprawnia internautów do płatności online bez konieczności użycia konta bankowego lub karty płatniczej. Wystarczy wpisać kod PIN na stronie sprzedającego, aby wykorzystać zgromadzone środki.

  Podczas jednej transakcji można użyć maksymalnie 10 kodów paysafecard. Warto też zauważyć, że niewykorzystane środki z kupionego kuponu można wykorzystać przy okazji następnych zakupów, co jest dużą wygodą dla użytkowników. Karty paysafecard dostępne są w 5 różnych nominałach:

  • 20 zł,
  • 30 zł,
  • 50 zł,
  • 100 zł,
  • 300 zł.

  Paysafecard doładowanie to zakup nie tylko popularny, wygodny i bezpieczny, ale też bardzo uniwersalny. Z kodów PIN uprawniających do zakupów można skorzystać m.in. w większości serwisów i sklepów internetowych, ponadto w ten sposób zapłacisz za gry przeglądarkowe, gry online, gry zręcznościowe czy rekreacyjne, a także opłacisz wiele usług sieciowych czy dokonasz transakcji internetowych.

  Nie ulega wątpliwości, że paysafecard w Żabce to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą bezpiecznie płacić w Internecie w każdych warunkach i za każdym razem.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane