• Menu

  AUTOPART oferuje ponad 40 wolnych etatów

  AUTOPART, czołowy producent akumulatorów z siedzibą w Mielcu, uruchamia rekrutację, w wyniku której pracę znajdzie kilkadziesiąt osób. Firma zamierza zatrudnić wielu specjalistów oraz operatorów maszyn i urządzeń.

   

  Poszukujemy 40 osób do obsługi maszyn i urządzeń, mechaników oraz magazynierów. Ponadto, prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska techniczne, takie jak: inżynier procesu, automatyk, konstruktor, czy technolog.  W związku z rozwojem działu IT potrzebujemy także administratora baz danych. Firma koncentruje się mocno na współpracy z zagranicą, potrzebujemy zatem specjalistów ds. eksportu – wylicza Beata Czyżowicz, HR manager w AUTOPART.

  Praca w AUTOPART  S.A.

  Autopart oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz rozbudowany pakiet socjalny. Obecnie w dwóch spółkach grupy pracuje ponad 300 osób. Rekrutacja związana jest z planami rozwojowymi mieleckiej fabryki. W 2017 roku rozpoczyna się budowa kolejnej hali produkcyjnej, nawiązywane są nowe kontakty handlowe z partnerami z 40 krajów na całym świecie, planowane są następne linie produkcyjne.

  AUTOPART oferuje ponad 40 wolnych etatów
  Obecnie AUTOPART produkuje rocznie 2 mln akumulatorów do wszystkich typów samochodów, maszyn i urządzeń rolniczych oraz do łodzi i camperów. Fabryka firmy zajmuje 15 tys. m² powierzchni i jest wyposażona w automatyczne systemy i sprzęt od światowych dostawców dla branży akumulatorowej.

  AUTOPART oferuje ponad 40 wolnych etatów

   Osoby zainteresowane pracą w AUTOPART proszone są o wysłanie aplikacji drogą mailową na adres bczyzowicz@autopart.pl lub o złożenie dokumentów w sekretariacie firmy.

  Źródło: Autopart S.A.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane