logo
logo
logo
logo

ARKOP świetnie sobie radzi od 27 lat
Opublikowano: 20 listopada 2017

ARKOP działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1990 roku. Przez ten okres firma zdobywała doświadczenie i pracowała na zaufanie i lojalność klientów

Firma ARKOP od początku swojej działalności kładzie nacisk na jakość, fachowość, staranność i doskonałość wykonywania swoich usług. Taka polityka zarządzania doprowadziła do uzyskania przez naszą firmę miana dobrego wykonawcy i wiarygodnego partnera.

Potwierdzeniem są:

– Certyfikat jakości ISO 9001:2000 od 2002 roku,
– Złoty medal za najlepszy produkt na Międzynarodowych Targach Paliw w 1999 roku,

–  I miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w 2017 r.
– II miejsce w rankingu Diamenty Forbesa w 2011 r.

– Nagroda II stopnia w konkursie Budowa Roku 2010
– Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2009
– oraz liczne referencje i listy motywacyjne

 

ARKOP jest marką godną zaufania, firmującą najwyższą jakość usług, wiarygodność i rzetelność dobrego partnera.

Wybudowaliśmy w Polsce ponad 100 stacji paliw dla największych koncernów paliwowych; 50 hal przemysłowych różnego przeznaczenia, liczne obiekty mieszkalne – jedno- i wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, kilometry dróg oraz infrastruktury podziemnej. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynieryjnego oraz robót specjalistycznych. Zatrudniamy ponad 130 pracowników w tym około 50-osobową grupę wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów kadry inżynieryjno–technicznej i administracyjnej. Pracujemy przy użyciu najnowszych technologii i rozwiązań technicznych.

Tagi: , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Restrukturyzacja

Restrukturyzacja jako nowy standard w zarządz...

Jeszcze niedawno słowo „restrukturyzacja” wywoływało u przedsi...
ładowarki DC

Publiczne ładowarki DC – przyszłość flot i lo...

Transport i logistyka to sektory, w których czas to dosłownie pieniądz...
Ulgi podatkowe

Ulgi podatkowe, z których przedsiębiorcy częs...

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie tylko rozwijanie...
system ERP

Jak wybrać najlepszy system ERP?...

Wybór najlepszego systemu ERP t...