• Menu

  3 sposoby na kontrolę wydatków przy ogrzewaniu gazem płynnym

  Dzierżawa zbiornika na gaz LGPInstalacja zbiornika z LPG to nowoczesny i ekologiczny sposób na ogrzewanie domu. Czyste spalanie bez popiołu i sadzy oraz brak konieczności dokładania paliwa – tak jak w przypadku pieców węglowych – sprawia, że ta forma grzewcza uchodzi za wyjątkowo wygodną.

  Czy sposób opłacania dostaw w przypadku dzierżawy zbiornika na gaz płynny jest równie bezproblemowy? Przekonajmy się.

  Dzierżawa zbiornika na gaz LGP niesie za sobą wiele zalet. Wydajność paliwa jest określana jako dwukrotnie większa od węgla kamiennego, a spalający się gaz zawiera w sobie znacznie mniej substancji szkodliwych w porównaniu do innych konwencjonalnych źródeł energii, np. LPG podczas spalania wydziela aż o połowę mniej CO2 niż węgiel.

  Ekologia idzie w parze z ekonomią? Z LPG jak najbardziej!

  Ogrzewanie mieszkania przy wykorzystaniu LPG oraz gotowanie na przyjaznym dla środowiska gazie opłaci się nie tylko w dłuższej perspektywie czasowej, ale także na bieżąco. Wystarczy tylko odpowiednio dopasować dostawy i system rozliczeń do swoich potrzeb.

  W AmeriGas możesz zdecydować się na jedną z trzech różnych opcji rozliczania dostaw. Poznaj specyfikacje tych systemów i dowiedz się, które z nich spełnią oczekiwania Twojej rodziny.

  System AmeriGas Comfort – stała cena i stałe miesięczne płatności

  Lubisz mieć pełną kontrolę nad swoimi wydatkami? Potrzebujesz z góry wiedzieć, jakie koszty poniesiesz w każdym miesiącu? Ten system rozliczeń został stworzony dla Ciebie.

  Jakie korzyści daje Ci AmeriGas Comfort?

  • Bezpieczeństwo

  Roczny koszt ogrzewania domu gazem płynnym jest rozłożony na 12 równych miesięcznych rat. Możesz więc poczuć się bezpiecznie i zyskać pewność, że nie zaskoczą Cię dodatkowe wydatki.

  • Przewidywalność

  Wysokie rachunki za ogrzewanie już nie będą stanowić zaskoczenia – nawet zimą, kiedy jego zużycie i ceny rosną. Cena gazu jest stała i gwarantowana na rok z góry.

  • Wygoda

  Korzystając z Polecenia Zapłaty, oszczędzasz czas i zyskujesz pewność terminowego regulowania rachunków.

  Wybór tego systemu stanowi dobry pomysł, jeśli chcesz zyskać pełną kontrolę nad swoim domowym budżetem. W tej propozycji niezależnie od wahań cenowych i zmian na rynku cena dostawy gazu będzie zawsze taka sama – nie tylko przez cały rok, ale także w każdym miesiącu.

  System AmeriGas Relax – płatności dla wygodnych

  Potrzebujesz systemu rozliczeń, który umożliwi Ci płatności wg. zużycia licznika i wygodę taką, jak w przypadku gazu ziemnego? Wybierz system Relax, łączący się z instalacją urządzenia telemetrycznego.

  Jakie korzyści daje Ci AmeriGas Relax?

  • Wygoda użytkowania

  System rozliczania Relax daje wyjątkowy komfort użytkowania. Dzięki urządzeniu telemetrycznemu licznik automatycznie kontroluje poziom gazu w zbiorniku.

  • Komfort dostarczania paliwa

  System Relax sprawia, że urządzenie telemetryczne informuje dostawcę o niskim poziomie gazu w zbiorniku. AmeriGas zapewnia dostawę gazu płynnego w odpowiednim momencie – bez zamawiania czy zbędnych formalności.

  • Optymalizacja kosztów

  Pozwala płacić miesięcznie za zużyty gaz i tym samym w prosty i efektywny sposób zarządzać kosztami energii w gospodarstwie domowym

  W tym systemie płacisz za zużycie paliwa w danym miesiącu. Ten parametr jest precyzyjnie mierzony przez licznik telemetryczny, dlatego rozwiązanie to okaże się dobre dla osób, które chcą wiedzieć dokładnie, za co płacą, a także planują optymalizować koszty zużycia. System Relax pozwala również na oszczędność czasu – dzięki niemu nie musisz już pamiętać o zamawianiu dostaw gazu.

  System AmeriGas Standard – najprostsze rozliczenia za gaz

  Nie masz czasu na analizę poszczególnych rozwiązań? Wybierz najprostszy, tradycyjny system rozliczenia za gaz płynny do ogrzewania domu.

  Co zyskujesz z systemem Standard?

  • Kontrola zamówienia

  W tym tradycyjnym systemie możesz tradycyjnie indywidualnie kontrolować pozostałą ilość gazu i zamawiać go samodzielnie wtedy, gdy poziom paliwa spadnie do 25% pojemności zbiornika.

  • Rozliczenie jednorazowo

  Za zakupiony gaz rozliczasz się jednorazowo na podstawie dostarczonej ilości gazu. Dzięki temu wiesz dokładnie, za co płacisz.

  • Promocje

  Ponieważ sam decydujesz, kiedy zamawiasz, możesz wybrać najlepszy moment na zakup gazu, np. podczas letnich promocji, gdy ceny paliwa są bardziej atrakcyjne niż w sezonie grzewczym.

  Zastanawiasz się wciąż, który system rozliczeń wybrać? Zajrzyj do zakładki „systemy rozliczeń Amerigas” lub wypełnij formularz, aby konsultant AmeriGas skontaktował się z Tobą i pomógł wybrać najlepszą ofertę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane