• Menu

  Wzmacniamy swoją pozycję rynkową

  1  PARTNER Systems Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku o roku 2000. Swoją działalność opiera na produkcji urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do uzdatniania wody w sytuacjach kryzysowych oraz sprzętu do magazynowania wody w warunkach polowych

  Rozmowa z Dariuszem Zabrowarnym, prezesem PARTNER Systems Sp. z o.o.

  Jakie zastosowanie mają filtry oferowane przez PARTNER Systems, skierowane głównie do służb mundurowych?

  – Nasze urządzenia mają zastosowanie przede wszystkim w przypadku konieczności awaryjnego dostarczenia czystej wody, będącego wynikiem skażeń biologicznych, chemicznych lub radioaktywnych. Są mobilne, posiadają niezależne źródła zasilania, a ich maksymalna wydajność to 12 000l/h. Co istotne, stosujemy w nich innowacyjne, dodatkowo aktywowane węgle, które występują w naszej ofercie pod nazwą Carbo Systems.

  Nasze filtry są rozwiązaniem uniwersalnym, które może sprawnie funkcjonować zarówno jako specjalistyczny element wyposażenia służb mundurowych, jak i jako integralny system cywilny, zaprojektowany według potrzeb klienta.

  Jak duża jest konkurencja rynkowa w tak wąskiej specjalizacji i co pozwala uzyskać przewagę, a tym samym zyskać kontrakty na wyroby o przeznaczeniu specjalnym?

  – Konkurencja jest duża. Elementem decydującym o wyborze oferty zgodnie ze specyfikacją przetargową jest cena. W postępowaniach coraz częściej biorą udział firmy, które posiadają niewielki dorobek w tej dziedzinie. Paradoksalnie nasi konkurenci to podmioty, składające oferty na urządzenia, które były wdrażane przez nasz dział rozwoju.

  Co poza wyrobami przemawia za wyborem firmy jako wiarygodnego partnera, któremu warto zaufać?Foto-111Foto-79

  – Jakość oferowanych przez nas produktów i usług potwierdzają posiadane normy ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009. Ponadto nasza działalność została uhonorowana nagrodą Lidera Bezpieczeństwa Państwa oraz certyfikatem Jakość Roku w kategorii „innowacja” i tytułem „VIP Biznesu 2015”, który jest wyrazem uznania ze strony środowisk cywilnych.

  Dynamika spółki oraz szeroka działalność badawczo-rozwojowa powodują, że wzmacniamy swoją pozycję rynkową. W myśl strategii odpowiedzialności przedsiębiorstwa wspieramy podmioty i indywidualne inicjatywy, stając się częścią systemu, którego mianownikiem jest budowanie wzajemnego zaufania i realizacja stawianych sobie celów.

  Rozmawiała Małgorzata Szerfer

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane