• Menu

  Polskie Kasyna Online

  Polscy fani internetowych gier hazardowych nie mają wielu powodów do zadowolenia. Jedyne legalne kasyno online dla Polaków posiada dość skromny wybór gier i będąc monopolistą na rynku polskich kasyn online nie musi obawiać się konkurencji. Zagraniczne kasyna, które nie posiadają licencji na działalność w Polsce nie przestają jednak oferować swoich usług naszym rodakom. Wciąż posiadają oni polskie wersje językowe swoich serwisów, akceptują złotówki jako walutę płatności, a niektóre posiadają nawet polskojęzyczną obsługę klienta.

  Kasyna Online

  Kasyna Online Po Polsku

  Jednym ze sposobów, jakie stosują kasyna online na utrzymanie swojej pozycji na polskim rynku internetowego hazardu jest omijanie blokady, którą na ich domeny nakładają operatorzy usług telekomunikacyjnych. Jest to możliwe poprzez ciągłe zmienianie adresu strony kasyna, np. dodając na końcu liczbę. Czas, który upłynie między wpisaniem nowej domeny do rządowego Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, a zablokowaniem dostępu do serwisu będzie działał na korzyść danego kasyna.

  VPN

  Liczne obostrzenia dotyczące funkcjonowania kasyn online w Polsce, nie zniechęca naszych rodaków do odwiedzania ich ulubionych kasyn online i gry na prawdziwe pieniądze. Korzystanie z kasyn, których strony są zablokowane na terytorium Polski, ale które nadal akceptują Polaków jako swoich klientów, jest możliwe za pomocą VPN. VPN to oprogramowanie, które po zainstalowaniu na dowolnym urządzeniu zmienia jego IP. Dzięki temu użytkownik może zalogować się do kasyna z lokalizacji znajdującej się poza terytorium Polski.

  W sieci istnieje wiele programów VPN, które różnią się od siebie nie tylko prędkością i wydajnością, ale także ilością lokalizacji do wyboru. Oprogramowanie to jest zwykle płatne, a jego cena zależy od wachlarza oferowanych opcji i funkcjonalności. Dla niezdecydowanych dostępne są także darmowe wersje testowe, z których można korzystać do kilku dni bez opłat.

  VPN świetnie sprawdzi się dla tych graczy, którzy korzystają z darmowych gier hazardowych online wyłącznie w celach rozrywkowych, np. w celu przetestowania nowych tytułów gier niedostępnych w Polsce.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane