• Menu

  O Magazynie FAKTY

  Magazyn Gospodarczy FAKTYFAKTY to prestiżowy magazyn poruszający główne aspekty polskiego życia gospodarczego i politycznego. Jego niepowtarzalna szata graficzna oraz celowo prowadzona dystrybucja – mająca na celu dotarcie do najbardziej wpływowych i opiniotwórczych ludzi ze świata biznesu i polityki – są naszymi dużymi atutami.

  Współpraca z ministerstwami oraz wieloma izbami gospodarczymi, handlowymi i biznesowymi pozwala na bieżąco śledzić najważniejsze zagadnienia polskiej gospodarki.

  Nasi główni czytelnicy to przedstawiciele biznesu, kadra zarządzająca dużymi i średnimi firmami w Polsce, przedstawiciele władz lokalnych oraz ugrupowań politycznych.

  FAKTY to komentarze i analizy poświęcone kluczowym gałęziom polskiej gospodarki. W specjalnych blokach tematycznych przyglądaliśmy się do tej pory m.in. drogownictwu, ekologii, energetyce, logistyce i wielu innym zagadnieniom. Prezentacja wybranych państw europejskich, ich kontaktów polityczno-gospodarczych z naszym krajem, jest ważną częścią naszej działalności wydawniczej.

  FAKTY obecne są w środowisku politycznym (Sejm, Senat, kluby poselskie, organy rządowe i pozarządowe). Patronaty medialne nad Liderem Polskiej Ekologii i konkursami organizowanymi przez Wielkopolski Instytut Jakości oraz współpraca m.in. z Fundacją Teraz Polska, Przedsiębiorstwem Fair Play, Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP to nasze kolejne mocne atuty.

  FAKTY dystrybuowane są poprzez sieci kolporterskie Inmedio oraz Pol Perfect. Jesteśmy stale obecni w Empikach oraz salonach prasowych w centrach handlowych, na dworcach, lotniskach, a więc wszędzie tam, gdzie codziennie pojawiają się tysiące osób.

  Egzemplarze FAKTÓW dystrybuowane są również na wybranych targach i imprezach branżowych, co daje nam możliwość rozprowadzenia całego nakładu magazynu.