• Menu

  Najlepsi bukmacherzy w Polsce – ranking

  Obstawianie meczy to nie tylko pasja, ale i świetna, wciągająca gra, w której można zyskać sporą sumę pieniędzy. W ostatnim czasie w Polsce pojawiają się coraz to nowsze podmioty, oferujące ciekawe bonusy i promocje. Które z nich są warte uwagi? Którzy bukmacherzy posiadają licencję Ministerstwa Finansów? Przedstawiamy ranking: Najlepsi bukmacherzy w Polsce.

  Bukmacherzy, a licencja Ministerstwa Finansów

  Jeżeli pragniesz cieszyć się niczym nie zakłóconą, swobodną grą, zawczasu sprawdź, czy serwis który wybrałeś posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dlaczego to takie ważne? Przed wejściem w życie nowej ustawy o grach hazardowych, w Polsce funkcjonowało kilkudziesięciu bukmacherów internetowych! Obecnie pozostało ich już tylko kilkunastu. To właśnie oni posiadają ważną licencję Ministerstwa oraz pozwolenie na działalność online i w formie stacjonarnej. Dzięki temu obstawianie zakładów w naszym kraju jest bezpieczne i w pełni legalne. Jeżeli nie jesteś pewien, czy serwis, którym się interesujesz posiada ważną licencję, sprawdź w sieci listę legalnych bukmacherów. To tylko kilka sekund szukania, które zagwarantują ci spokojną i pewną grę.

  Lista 8 najlepszych bukmacherów w Polsce

  Wiesz już gdzie szukać? Którzy bukmacherzy są warci uwagi? Jak już wspomnieliśmy, bardzo istotne jest sprawdzenie, czy serwis, który cię interesuje posiada licencję Ministerstwa Finansów. Kiedy już wiesz, że masz do czynienia z legalną firmą, pora zastanowić się nad innymi kwestiami. To, jak serwis jest oceniany przez pozostałych graczy bardzo mocno wpływa na jego rozpoznawalność. Rzesza zadowolonych klientów pociągnie innych za sobą. Mnogość promocji i bonusów, intuicyjność systemu czy szybkość obsługi, to tylko niektóre z zalet czołowych bukmacherów w Polsce. Kto należy do czołówki? Poniżej prezentujemy listę ośmiu najlepszych serwisów bukmacherskich w kraju.

  1. STS          4,7 pkt
  2. FORTUNA  4,7 pkt
  3. Betclick     4,5 pkt
  4. PZBUK      4,4 pkt
  5. totolotek   4,3 pkt
  6. LVBET       4,3 pkt
  7. eTOTO      4,2 pkt
  8. forBET      4,1 pkt

  Podczas przygotowywania rankingu, wzięto pod uwagę elementy takie jak: rejestracja bez dowodu, oferowanie zakładów na żywo, zakładów wirtualnych czy transmisji meczów. Zwycięzcą zestawienia okazał się STS, który w swojej ofercie posiada wszystkie wymienione wcześniej usługi, ponad to oferuje kod rejestracyjny. Identyczną ocenę zdobyła FORTUNA, która kusi nowych graczy bonusami cashback.

  Na trzecim miejscu uplasował się Betclick z notą 4,5. Podobnie jak STS daje nowym klientom kod bonusowy do dyspozycji, ale nie ma swojej ofercie opcji rejestracji bez dowodu czy obstawiania zakładów wirtualnych. Tuż za podium znalazł się PZBUK z oceną 4,4. Bukmacher nie oferuje rejestracji bez dowodu, opcji typowania online oraz transmisji meczów. Tak jak STS i Betclick oferuje kody bonusowe dla nowych graczy. Piąte miejsce należy do totolotka, który z oceną 4,3 oferuje kod rejestracyjny. Poza tym spełnia niemal wszystkie wymogi, z wyjątkiem transmisji meczów.

  Szósta lokata należy do LVBET. Ten bukmacher Podobnie jak totolotek, nie oferuje transmisji na meczów, a dla nowych klientów przygotował „wielkie powitanie”, czyli darmowy zakład albo atrakcyjny bonus powitalny. Szczęśliwą siódemkę zamyka eTOTO z notą 4,2. Bukmacher w swojej ofercie posiada zakłady na żywo i transmisje meczów. Dla nowych klientów przygotował coś specjalnego – potrojenie środków na grę. Ze 100 do 300 złotych. Na końcu rankingu znajduje się forBET z oceną 4,1. Serwis oferuje zakłady na żywo, zakłady wirtualne oraz transmisje meczów. Nowych graczy kusi kodem rejestracyjnym na dodatkowe 50 złotych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane