• Menu

  LVBET kod promocji 2019: bonus dla nowych klientów

  Mając kod promocji dla bukmachera LVBET nowi klienci zostaną przydzieleni do promocji VIP, a to wiązać się będzie z dodatkową korzyścią, czyli większym bonusem powitalnym. Skąd pobrać kod, który pozwoli na więcej?

  Jeśli chcemy zyskać kod promocyjny do sklepu wybieramy Picodi Polska. Jeśli potrzebujemy kuponu rabatowego – kierujemy się na stronę pepper.pl. A gdzie się udać, by zdobyć kod promocyjny do bukmachera? W tym przypadku LVBET? Dla przykładu podać można branżowy portal bonusowo.com – stricte ukierunkowany na oferowanie ekskluzywnych kodów promocyjnych do bukmacherów w Polsce.

  Wracając do tematu przewodniego, czyli kodu promocji LVBET na 2019 rok podanie aktywnego hasła uruchomi lepszy bonus powitalny. W tym przypadku będzie to kwota doładowania do 1520 złotych! Bez kodu bonus wyniósłby 1500 zł, a więc w tym przypadku z kodem zarabiamy dodatkowe 20 zł!

  Kod promocji LVBET od bonusowo.com wprowadzić rejestrując konto na stronie lvbet.pl. To bukmacher działający na polskim rynku od 2016 roku. LV BET posiada licencję Ministra Finansów na zakłady online i poprzez sieć retail (numer licencji: PS4.6831.9.2016.EQK). W Polsce sponsoruje drużyny piłkarskie takie jak Wisła Kraków, Widzew Łódź, Arka Gdynia i Wisła Płock.

  Używając kodu promocji LVBET zyskujemy 20 zł więcej, ale już sam bonus w standardzie, czyli 1500 zł jest najwyższym spośród legalnych bukmacherów. Pod tym względem bukmacher LVBET imponuje, a konkurencje zostawia w tyle o kilkaset złotych.

  Jak użyć kod promocji LVBET?

  Samo wykorzystanie kodu w LVBET sprowadza się do uzupełnienia formularza rejestracyjnego i bezbłędnego przepisania aktywnego kodu promocji w pole „kod promocji”. Dla ułatwienia – bukmacher nie stosuje rozróżniania małych i wielkich liter, więc de facto wielkość znaków w kodzie promocji nie ma znaczenia. Pomylenie kolejności – już tak. Unikalny kod nie może posiadać literówki.

  Po wpisaniu kodu promocji pozostaje kwestia dokończenia rejestracji i odbioru bonusów na start.

  Jedna odpowiedź do “LVBET kod promocji 2019: bonus dla nowych klientów”

  1. Adrian Życiński pisze:

   Oświadczenie zakładów Bukmacherskich LVBET dotyczące walki na gali FAME MMA 3: Adrian POLAK Polański vs Kasjusz DON KASJO Życiński
   W związku z decyzją organizatora dotyczącą rozstrzygnięcia walki Adrian POLAK Polański vs Kasjusz DON KASJO Życiński, mając na uwadze emocje, jakie jej towarzyszą, a przede wszystkim dobro naszych klientów, LV BET Zakłady Bukmacherskie postanowił rozliczyć wszystkie zakłady postawione na zwycięstwo Kasjusza DON KASJO Życińskiego jako ZWROT.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane