• Menu

  Legalny bukmacher gwarancją uczciwej wygranej

  Do prowadzenia w Polsce zakładów bukmacherskich wymagane jest odpowiednie zezwolenie ministra finansów. Obowiązująca w naszym kraju ustawa hazardowa doprecyzowała wymogi, jakim muszą sprostać legalni bukmacherzy, oferujący możliwość zawierania zakładów wzajemnych.

  Konieczność posiadania wymaganych licencji obowiązuje zarówno bukmacherów naziemnych, jak i internetowych. Sprawdź, dlaczego warto stawiać swoje typy u legalnych bukmacherów i jak uzyskać odpowiedzi na kierowane do nich pytania.

  1. Polskojęzyczny, ale czy legalny polski bukmacher?
  2. Jakie wymogi musi spełnić legalny polski bukmacher?
  3. Legalni bukmacherzy, a sponsoring wydarzeń sportowych
  4. Kontakt z bukmacherem

  Polskojęzyczny, ale czy legalny polski bukmacher?

  Choć w internecie znaleźć można dziesiątki stron oferujących zakłady bukmacherskie, to tylko niektóre działają na podstawie legalnej licencji. Obecnie w Polsce legalnych bukmacherów online jest kilkunastu i należą do nich najbardziej znane marki jak STS, Totolotek, LVBet, E-toto czy Fortuna, ale także np. ForBet. Aby sprawdzić, czy dany bukmacher jest w Polsce legalny, warto zapoznać się z informacjami na jego stronie internetowej, która musi zawierać dane na temat posiadanego i wymaganego prawem zezwolenia.

  Jakie wymogi musi spełnić legalny polski bukmacher?

  Aby móc ubiegać się o pozwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych, firma bukmacherska musi spełnić kilka istotnych warunków, takich jak:

  • posiadanie siedziby na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiadanie domeny internetowej z rozszerzeniem .pl – większość nielegalnych bukmacherów posiada strony z rozszerzeniem .com lub innymi – w ten sposób łatwo odróżnisz legalnego od nielegalnego bukmachera,
  • odprowadzanie podatku dochodowego w Polsce.

  Legalni bukmacherzy, a sponsoring wydarzeń sportowych

  To oczywiście zaledwie niektóre, podstawowe wymagania stawiane legalnym polskim bukmacherom. Co ciekawe, jeśli widzisz reklamę zakładów bukmacherskich na koszulkach drużyny sportowej, stadionie lub hali, to możesz być pewny, że jest to bukmacher, który działa legalnie – nielegalni bukmacherzy z pewnością nie reklamowaliby się w ten sposób.

  Kontakt z bukmacherem

  Legalni bukmacherzy online to gwarancja rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi na nurtujący cię problem. Większości z nich zazwyczaj oferuje swoim klientom infolinię lub pomoc online, gdzie można uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, np.: dlaczego nie przysługuje ci bonus, lub dlaczego nie możesz wypłacić pieniędzy z konta itp. Tego rodzaju wsparcie zapewniane przez legalnego bukmachera z pewnością ułatwi zawieranie zakładów i uczyni je jeszcze bardziej satysfakcjonującym.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane