• Menu

  Jakie prezenty będą modne na komunie w 2020?

  prezenty na komunie 2019Niewątpliwie komunia jest jednym z najważniejszych przeżyć nie tylko dla dziecka ale również dla rodziców i najbliższych. Ten czas powinien zapaść na bardzo długo w głowie dziecka i być wspomnieniem podniosłej uroczystości ale również – trafionego prezentu.

  Jednakże co roku, nie tylko rodzice ale również pozostali członkowie rodziny zastanawiają się nad tą kwestią i dochodzą do wniosku, że o trafiony prezent jest niezwykle trudno. Dlatego dziś przychodzę z pomocą i przedstawiam 8 trafionych prezentów, które na pewno spełnią oczekiwania obdarowanego dziecka i wywołają szeroki uśmiech na jego twarzy.

  1. Fotoksiążka

  Bez dwóch zdań, fotoksiążka jest prezentem, który ucieszy nie tylko dziecko, ale również najbliższą rodzinę. Wspomnienia wspólnych uroczystości, wycieczek, rodzinnych spotkań na pewno przysporzą mnóstwo śmiechu, chwil wzruszeń i radosnych komentarzy. Jest to prezent, który nie tylko jednoczy całą rodzinę, ale również daje możliwość kontynuacji na kolejne lata, dając możliwość docenienia i wspominania często ulotnych chwil. Fotoksiążka jest prezentem niezwykle eleganckim oraz uroczystym, dlatego niewątpliwie jest to numer 1 w kategorii najlepszych prezentów na komunię.

  2. Dron

  Dron jest prezentem, które na pewno odciągnie dziecko od komputera i zachęci do aktywnego wypoczynku i częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Jest bardzo prosty w obsłudze i dostarczy wielu godzin zabawy w gronie rodzinnym. Dron jest również doskonałą okazją do ciekawych wycieczek rodzinnych i odkrywania nowych miejsc. Jest to prezent, który niewątpliwie spodoba dziewczynkom i chłopcom, dzięki czemu na pewno będzie trafionym prezentem.

  3. Tablet

  Większość dzieci zapewne ma komputer oraz telefon, jednakże nadal rzadko się zdarza, aby dziecko posiadało swój tablet. Tablet jest świetnym rozwiązaniem, które pomaga połączyć naukę z rozrywką, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością. Tablet jest lekki oraz prosty w obsłudze, dlatego dziecko niemal od razu, będzie mogło rozpocząć naukową przygodę i poznawać nowe możliwości.

  4. Zegarek

  Zegarek, pomimo tego, że jest klasycznym prezentem na komunię jest w dalszym ciągu prezentem, który jest trafiony. Jednakże warto zwrócić uwagę, aby model zegarka był jak najbardziej wielofunkcyjny. Doskonałym pomysłem jest zegarek sportowy, który pomoże dziecku cieszyć się ze sportowych osiągnięć i motywować go do wyjścia na świeże powietrze. Dla dzieci, które już od najmłodszych lat uwielbiają nowoczesne technologie i gadżety technologiczne, najlepszym rozwiązaniem będzie smartwatch.

  5. Gra planszowa

  Gry planszowe, podobnie jak fotoksiążka, są świetną okazją do łączenia rodziny przy wspólnym stole. Obok klasycznych gier, które z pewnością każdy rodzic zna i miał okazję w nie grać, na rynku pojawiają się coraz to nowsze propozycje, które niewątpliwie zachęcą najbliższych do wspólnej zabawy i rywalizacji. Gra planszowa to na pewno prezent, który będzie cieszył przez wiele lat i dostarczy rodzinie miłych wspomnień.

  6. Rower

  Rower jest kolejnym prezentem, które zmotywuje dziecko i rodziców do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Poznawanie nowych ścieżek, odkrywanie nowych miejsc jest świetną przygodą, która bez wątpienia łączy członków rodziny i pomaga poznawać się na nowo. Jeżeli dziecko ma duszę artysty, jest to również doskonała możliwość, aby wspólnie z rodzicami mogło stworzyć rower, który będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

  7. Czytnik ebook

  Dla dzieci, które kochają czytać doskonałym prezentem jest czytnik ebook. Lekki, zgrabny, bardzo prosty w obsłudze czytnik jest urządzeniem, które dziecko będzie mogło wziąć wszędzie ze sobą. Czytnik ma bardzo obszerną pamięć, dzięki czemu pomieści wiele książek, co pomoże wrócić dziecku do swoich ulubionych pozycji książkowych kiedy tylko będzie chciało.

  8. Rolki i deskorolka

  Są to prezenty, które podobnie jak rower, pomogą dziecku utrzymać zdrową sylwetkę i dostarczą wielu godzin zabawy na świeżym powietrzu. Rolki zwykle skierowane są bardziej dla dziewczynek, a deskorolka dla chłopców, jednakże w dzisiejszych czasach, w zależności od preferencji dziecka można zadecydować odwrotnie, co pomoże dziecku rozwijać swoje pasje i uczyć się nowych sztuczek. Przy wyborze tych prezentów warto również pomyśleć o bezpieczeństwie, dlatego zakup kasku oraz ochraniaczy na łokcie i kolana będzie nieodłącznym elementem.

   

  Jedna odpowiedź do “Jakie prezenty będą modne na komunie w 2020?”

  1. Suprizo pisze:

   Całkiem ciekawa lista ponadczasowych i również nowoczesnych prezentów. Warto dodać do tego jeszcze coś w formie pamiątki. Może to być prezent personalizowany np. w formie plakatu czy poduszki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane