• Menu

  Jak zacząć grę w pokera?

  Poker – Gra, której zasad możesz nauczyć się w pięć minut, a strategie doskonalisz przez całe życie. Jedno z najbardziej znanych pokerowych powiedzeń jest nadal aktualne, być może teraz nawet bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

  Kiedy pierwszy raz wypowiedział te słowa, jedyną opcją była gra w naziemnych kasynach i poker roomach. Na szczęście dzisiaj sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, rozwój technologii doprowadził nas do punktu, w którym przygodę z pokerem możemy rozpocząć właściwe z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z komputera lub telefonu.

  Jeżeli trafiłeś do tego artykułu, zapewne zastanawiasz się jak rozpocząć swoją przygodę z najpopularniejszą grą karcianą na świecie – pokerem. W tym krótkim poradniku wyjaśnimy ci krok po kroku, co powinieneś zrobić, aby rozpocząć grę w pokera online.

  pokera online

  Wybierz miejsce do gry

  Pierwszy krok i nie łatwa, ale bardzo istotna decyzja. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pokerem, musisz wybrać do tego celu stosowne miejsce. W sieci istnieją setki pokoi pokerowych, które przekonują o tym, że oferują bezpieczne i niezawodne środowisko do gry, ale w rzeczywistości tylko nieliczne są optymalnym wyborem dla początkujących. Dobrym przykładem jest tutaj GGPoker, stosunkowo nowy operator, który posiada atrakcyjne oprogramowanie, bogate w funkcje przydatne graczom początkującym.

  Pobierz Oprogramowanie i Załóż Konto

  Po wyborze miejsca do gry, należy pobrać oprogramowanie wybranego operatora i otworzyć darmowe konto. Większość pokojów pokerowych (w tym wspomniany GGPoker), oferuje instrukcje krok-po-kroku, jak należy skonfigurować konto. Proces ten jest bardzo prosty i nie powinien nikomu sprawdzić żadnych trudności. Zostaniesz poproszony o podanie kilku podstawowych danych osobowych, a także o wybór pseudonimu oraz avataru przy stole.

  Zacznij od darmowych turniejów

  Wielu początkujących graczy wychodzi z błędnego założenia, że aby grać w pokera konieczne jest posiadanie dużej ilości pieniędzy – nic bardziej mylnego! Wielu dzisiejszych profesjonalistów, rozpoczynało swoją przygodę od freerolli, czyli darmowych turniejów, które organizuje większość poker roomów. Tutaj ponownie wyróżnia się GGPoker ze swoją ofertą darmowych turniejów dla graczy początkujących. Zanim zdecydujesz się na pierwszy depozyt, możesz wypróbować gry w turniejach bez ponoszenia żadnych kosztów i przekonać się, czy poker to gra dla Ciebie.

  Odbierz Bonus Powitalny i zacznij grę!

  Kiedy przetestowałeś już swoje umiejętności w darmowych turniejach, możesz dokonać pierwszej wpłaty na wybrany poker room i skorzystać z oferty powitalnej! GGPoker oferuje np. darmowe $100 w nagrodach i biletach turniejowych za pierwszy depozyt. Dzięki tzw. “gratisom” możesz zbudować swój pierwszy pokerowy kapitał. Wielu graczy dokonywało w swojej karierze tylko jednego depozytu i już nigdy nie patrzyli wstecz, kto wie, być może ty będziesz kolejny.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane