• Menu

  Jak wygrywać na automatach online?

  Chcesz zacząć przygodę z automatami online? Sprawdź nasze sposoby na wygrywanie w internetowych kasynach. Oczywiście w żadnej grze hazardowej nie istnieje najlepsza i jedyna metoda na wygraną. Stosując się jednak do podanych tutaj wskazówek, możesz znacząco zwiększyć swoją przewagę, tym samym zapewniając sobie solidniejszy zwrot z Twoich rozgrywek i wyższe nagrody.

  Jak wygrywać na automatach

  Wykorzystuj możliwości jakie dają kasyna online

  Niemal wszystkie internetowe kasyna zapewniają bonusy, aby przyciągnąć do siebie klientów. Są to najczęściej sesje darmowych spinów po wykorzystaniu określonej kwoty oraz premie za pierwsze, a nawet kolejne wpłaty, a także wiele innych dodatków. Obserwuj uważnie oferty specjalne, jakie pojawiają się na stronach internetowych i wykorzystuj okazje, aby uzyskać jak najwięcej spinów możliwie niskim kosztem. Największe kasyna urządzają także konkursy i ligi graczy, w których można wygrywać dodatkowe nagrody, grając na określonych maszynach albo osiągając wyznaczone obroty.

  A jeśli należysz do zaawansowanych graczy, spędzających dużo czasu nad slotami, sprawdź, czy nie uda Ci się zapisać do klubu VIP albo innego programu dla stałych klientów. Wiążą się z tym najczęściej duże premie oraz dodatkowe korzyści, takie jak korzystny przelicznik wpłat z innych walut albo opieka indywidualnego menedżera klienta. Atrakcyjne oferty można znaleźć na branżowych stronach takich jak https://www.kasynoorzel.pl/automaty-online.

  Graj sprytnie i wykorzystuj strategie

  Choć RTP, czyli teoretyczny zwrot z gry jest stały w obrębie jednego automatu, to można jednak zwiększyć swoje szanse na całkowity zwrot, szczególnie dzięki umiejętnemu zarządzaniu pieniędzmi. Pojęcie znane to jest w inwestowaniu oraz w grach hazardowych jako „stop loss” i oznacza zakończenie rozgrywki po utracie określonej kwoty. Tę sytuację można także odwrócić, wprowadzając kwotę „take profit”, co oznacza zakończenie gry w danym dniu bądź na danej maszynie po zdobyciu określonej wygranej. Ścisłe stosowanie się do wyznaczonych reguł zapewni kontrolę kapitału i gwarancję, że nie przegrasz więcej niż powinieneś w danej chwili zainwestować.

  Wybierając automat, warto zwrócić także uwagę na jego RTP, który powinien być odpowiednio wysoki oraz wariancję, czyli zmienność. Ten ostatni parametr określa, czy automat zapewnia częstsze nagrody o niskiej wartości, czy też rzadziej wypadające, ale za to zapewniające wyższe wygrane. Styl gry zależy od oczekiwanego poziomu ryzyka gracza, a świadomy wybór odpowiednich dla Ciebie automatów sprawi, że rozgrywka będzie toczyć się zgodnie z planem.

  Przede wszystkim pamiętaj, że to tylko gra

  Wszystkie gry hazardowe są mocno wciągające i nieprzypadkowo część graczy staje się uzależniona od ciągłej pogoni za wygraną. Pamiętaj, że grając na automatach online warto trochę odpocząć od poszukiwania sukcesu Po ciągu porażek może przyjść ciąg sukcesów, dlatego gdy Ci nie idzie, po prostu wyjdź na spacer albo spędź trochę czasu z rodziną. Przemyśl strategię i przeanalizuj rozegrane gry. Do gry możesz zawsze wrócić, z pełnymi siłami i bateriami podładowanymi na kolejne ekscytujące rozgrywki.

  Większość dużych kasyn online oferuje też możliwość blokady gry, na przykład po przekroczeniu określonej ilości czasu spędzonego nad automatem albo po wygraniu (lub przegraniu) określonej kwoty. Skorzystaj z tych ograniczeń, jeśli wydaje Ci się, że nie masz mocnej woli, ale przede wszystkim pamiętaj, że to tylko gra. Baw się zatem dobrze i wygrywaj z uśmiechem. Życzymy wielu obfitych jackpotów!

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane