• Menu

  Chcesz sfinansować auto tej jesieni? Wybierz samochód na leasing w Carsmile

  Wiele wskazuje na to, że jesienią i wczesną zimą czeka nas druga fala pandemii – o wiele groźniejsza i bardziej dewastująca gospodarkę. Jeśli chcesz sfinansować prywatne lub firmowe auto w najbliższych miesiącach, lepiej dobrze zastanów się nad wyborem leasingodawcy, abyś później nie pluł sobie w brodę.

  leasing

  Chcesz wziąć auto w leasing? Zrób to przez internet

  Koronawirus spustoszył tradycyjny rynek motoryzacyjny. Salony świecą pustkami, a ci dealerzy, którzy choć trochę dostosowali się do obecnej sytuacji, ruszyli sprzedawać auta w sieci. To właśnie w internecie podejmowanych jest obecnie większość transakcji związanych z zakupem i finansowaniem nowych aut osobowych.

  Nie oznacza to jednak, że wszyscy dealerzy są w stanie skutecznie dostosować się do aktualnej sytuacji i utrzymać na obcym sobie rynku. Dłuższe utrzymywanie sprzedaży w internecie dla wielu nienawykłych firm samochodowych może skończyć się bankructwem lub poważnym zachwianiem biznesu.

  Jeśli więc chcesz sfinansować tej jesieni auto, koniecznie wybierz leasingodawcę, który zna internet od podszewki i wie, jak utrzymać się na tym rynku. Zagwarantujesz sobie tym samym stałość warunków umowy i stabilność finansowania auta przez cały okres leasingu lub najmu.

  Wybierz finansowanie samochodu w Carsmile

  Doskonałym przykładem firmy, która dynamicznie rozwija swoją pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym, jest Carsmile. W czasie pierwszej fali pandemii, gdy dealerzy i inne firmy motoryzacyjne liczyły straty, Carsmile w samym marcu podniósł sprzedaż aut aż o 20% miesiąc do miesiąca, w skali roku zwiększył sprzedaż o 300% względem analogicznego okresu roku ubiegłego.

  Takie wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie zaufanie klientów, którzy w czasie pandemii wybierają bezpieczne, wygodne i korzystne rozwiązania zapewniające im elastyczność. Niezależnie, czy decydujesz się na leasing dla firmy, czy leasing konsumencki w Carsmile, możesz liczyć na korzystne warunki, które nie ograniczą Twojej zdolności kredytowej oraz pozwolą Ci zachować w domowym lub firmowym budżecie gotówkę – tak niezbędną podczas niepewnych i burzliwych czasów.

  Co więcej, wszystkie formalności załatwisz zdalnie. Wystarczy, że wybierzesz swoje wymarzone auto i dokonasz parametryzacji umowy finansowania. Decyzję finansową otrzymasz dosłownie w 5 minut, a auto zostanie Ci dostarczone wprost pod dom, zdezynfekowane i gotowe do bezpiecznego użytkowania.

  Wzięcie leasingu przez internet jest prostsze niż myślisz

  Chcesz podpisać umowę na leasing samochodu? Wystarczy, że przygotujesz dwa dokumenty tożsamości (w przypadku umowy na osobę prywatną) lub dwa dokumenty tożsamości wraz z danymi o firmie – NIP, REGON, KRS lub EDG (w przypadku umowy na firmę), a następnie uzupełnisz i prześlesz wniosek leasingowy. Po pozytywnym autonomicznym zweryfikowaniu wniosku doradca Carsmile skontaktuje się z Tobą, potwierdzając Twoją zdolność, a następnie przygotuje wszystkie formalności za Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane