• Menu

  Bukmacher PZBuk szaleje z bonusami! [SPRAWDŹ]

  Zakłady bukmacherskie od jakiegoś czasu oficjalnie są legalne w Polsce. Kiedy jest to już jasne, fanom sportu nasuwa się pytanie: gdzie grać? Dziś przyjrzymy się wciąż nowemu i wciąż niedocenianemu bukmacherowi PZBuk, który udowadnia, że potrafi stanąć na wysokości zadania!

  Miłe przywitanie nowych graczy

  Trzeba przyznać, że operator PZBuk ma gest. Dlaczego? Wszyscy nowi użytkownicy dostają możliwość skorzystania z bonusu powitalnego od depozytu, a więc od pierwszej wpłaty. Sam ten fakt nie jest niczym zaskakującym, gdyż praktycznie każdy legalny bukmacher ma taką opcję w swojej ofercie, jednak zazwyczaj bonus jest równowartością wpłaty, a więc wynosi 100%. Już w tytule powiedzieliśmy, że PZBuk szaleje i tak rzeczywiście jest – nowym graczom dodaje nie 100%, a 150% zainwestowanej kwoty!

  Zaznaczmy, że to jedyna taka opcja na polskim rynku wśród legalnych bukmacherów!

  W skrócie sprawa wygląda następująco:

  1. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem, przeglądasz stronę PZBuk i sprawdzasz, czy oferta odpowiada Twoim preferencjom – w końcu wybór operatora to indywidualna sprawa i nie każdemu musi pasować ten sam bukmacher
  2. Jeżeli Twoim zdaniem PZBuk to odpowiedni wybór, kolejnym krokiem jest rejestracja, która jest standardową procedurą u operatorów legalnych w naszym kraju
  3. Kolejnym krokiem jest depozyt
  4. Następuje aktywacja bonusu
  5. Teraz masz możliwości gry za wysokość depozytu + dodatkowe 150% tej kwoty

  Więcej informacji znajdziesz na https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

  Im dalej w las… czyli promocje dla stałych graczy

  Bonus powitalny od PZBuk to w zasadzie początek. Na lojalnych klientów czekają różnorodne promocje. Od tych stałych, dostępnych przez cały czas, po okolicznościowe, aktywowane z okazji najgłośniejszych wydarzeń ze świata sportu.

  Ponadto jako gracz PZBuk możesz sam wybierać bonusy, które chcesz dostać – w tym celu należy udać się do Sklepu Gracza. Jak to działa? Za poszczególne czynności gromadzisz punkty, które potem możesz wymieniać na dane produkty z PZBukowych półek.

  Bukmacher PZBuk

  Źródło: pzbuk.pl

  Grać czy nie grać – oto jest pytanie

  Odpowiedzieć sobie na to pytanie musisz sam. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem uzależnienia, dlatego należy podchodzić do nich z dystansem, a decyzja o grze musi być w pełni świadoma. Warto też dodać, że to rozrywka skierowana wyłącznie do osób, które ukończyły 18 lat. Jeśli chcesz obstawiać, możesz grać wyłącznie na stronach legalnych bukmacherów, a więc takich które uzyskały stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów. Korzystanie z usług innych operatorów jest zabronione i surowo karane!

  Zainteresował Cię bukmacher PZBuk i jego bonus? Spokojnie, operator Cherry Online Polska, działający pod marką PZBuk, jest legalny w Polsce (zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017).

  Bukmacher PZBuk

  Autorka tekstu: Weronika Wojtaś – na co dzień śledzi branżę zakładów bukmacherskich i dzieli się tym, co najważniejsze, z czytelnikami portalu Zagranie.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane