• Menu

  50 zaskakujących zmian w serii Assassin’s Creed Valhalla

   

  Wielu z was na pewno miało styczność z Altairem i jego przygodach na samym początku serii Assassin’s Creed. Od pierwszej części z tej serii minęło już ponad 10 lat, ale na pewno nadal kojarzycie świat tej gry i skakanie do wozów z sianem z dużych wysokości.

  Jeżeli nie interesujecie się tą serią, to zawsze możecie zerknąć na polskie kasyno online i rzucić się w wir jednorękich bandytów i innych automatów hazardowych.

  Assassin’s

  Assassin’s Creed Valhalla ma rządzić się nieco innymi prawami niż poprzednie gry z tej serii. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy dla was krótki opis tego, co będzie na was czekało w tej świetnej grze od ubisoftu:

  • Inny system walki, niż ten, z jakim dotychczas się spotkaliście. Będzie on brał pod uwagę wasze zdolności manualne oraz słabe punkty przeciwników, na przykład odsłonięte części ciała w pancerzach.
  • Będziecie mogli walczyć z wieloma przeciwnikami bez obawy, że wasz poziom doświadczenia jest zbyt niski. 
  • Machanie mieczem w nieskończoność nie będzie już możliwe. Producenci stwierdzili, że rozsądnym posunięciem będzie wykorzystanie punktów wytrzymałości widocznym na pasku podobnym do paska zdrowia. Każde mocne uderzenie będzie wiązało się z utratą punktów wytrzymałości, co może mieć duży wpływ na prowadzoną potyczkę.
  • Jeżeli kojarzycie zmysł wiedźmina wykrywający przedmioty i tropy, to na pewno ucieszy was specjalna umiejętność nazywana w Assassin’s Creed Valhalla wzrokiem Odyna. Dzięki tej umiejętności będziecie mogli odnaleźć ukryte skarby i przydatne podpowiedzi.
  • Gra jest przyjazna dla osób z daltonizmem. Dzięki specjalnej opcji w ustawieniach możecie skorzystać z takiego zestawu kolorów, który umożliwi wam cieszenie się tą świetną produkcją.
  • Za pomocą kruka będziecie mogli dokonać małego rekonesansu ukrytego przed wami terenu.

  Oczywiście dodatkowych elementów rozgrywki jest jeszcze całe mnóstwo, są to jednak jedne z najważniejszych rzeczy, o których warto wspomnieć.

   

  Assassin’s

  Na co jeszcze możemy liczyć w serii Assassin’s Creed?

   

  W ramach tej gry mieliśmy okazję odwiedzić naprawdę mnóstwo krain. Od czasów starożytnych do czasów wilków morskich i bogatych arystokratów. Na pewno zastanawiacie się nad tym, czym jeszcze Ubisoft może zaskoczyć gracza?

  Na pewno możecie liczyć na więcej wątków historycznych, wydaje nam się, że niebawem możemy się nawet spotkać z elementami czasów nowożytnych, gdzie spotkamy się z postaciami kojarzonymi z samego końca książek historycznych. 

  Jedno jest pewne, Ubisoft potrafi tworzyć gry, w których skupia się na detalach i drobnych szczegółach wskazujących na daną epokę. Mieliśmy okazję doświadczyć tego, chociażby w dziejach bohatera Ezio, który poruszał się w świecie bogatych kupców i rozkwitu włoskiej potęgi. Ubisoftowi udało się zamknąć w tej grze całe mnóstwo smaczków, wśród których mogliśmy odwiedzić nawet pracownie Leonarda Da Vinci

  Przyszłość tej serii maluje się więc nadal w kolorowych barwach. Jak widać, graczom nie nudzi się ta seria gier i nadal cieszy się dużym popytem, w przeciwnym wypadku Ubisoft nie ryzykowałby utraty dużej ilości środków, która niewątpliwie jest pożerana w trakcie procesu twórczego (w końcu tak duża ilość detali nie bierze się znikąd). 

  Możecie więc być pewni, że nowy Assassin’s Creed nie zawiedzie waszych oczekiwań i będzie kolejnym strzałem w dziesiątkę!

  foto: www.ubisoft.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane