• Menu

  Złota 44 z hasłem „Polska to sukces”

  Do najwyższej wieży mieszkalnej w Unii Europejskiej wprowadzają się pierwsi właściciele apartamentów, głównie ludzie biznesu. Inwestor Złotej 44 podkreśla, że Polska odniosła sukces gospodarczy i jest niepowtarzalnym miejscem na europejskiej mapie biznesu. Tak jak Złota 44 na mapie luksusowych inwestycji w regionie

  Złotą 44 inwestorzy reklamują hasłem „Polska to sukces”. – Dlaczego? Bo od lat w naszym kraju żyje się coraz lepiej. Jesteśmy jedynym z nielicznych miejsc w Europie, gdzie jest bezpiecznie i stabilnie gospodarczo, a na dodatek inwestorzy mogą liczyć na wyższe stopy zwrotu w segmencie nieruchomości niż na Zachodzie – wyjaśnia Rafał Szczepański, wiceprezes zarządu BBI Development. – I nie trzeba tu przywoływać na dowód danych GUS czy wskaźników makroekonomicznych. Wystarczy ostatnia wiadomość z rynku: JP Morgan ogłosił, że to w Polsce, w Warszawie będzie mieć siedzibę. Zajmie tysiące metrów kwadratowych biur, zatrudni tysiące nowych pracowników.

  Inwestor Złotej 44 mówi, że to właśnie ludzie sukcesu – przede wszystkim polscy biznesmeni, którzy dwie dekady budowali w nowej rzeczywistości swoje firmy zostają mieszkańcami wieży autorstwa Daniela Liebeskinda. – Sprzedaż idzie zgodnie z harmonogramem. Mamy lepsze wyniki niż konkurencja. Popyt na luksusowe apartamenty nie spada, szczególnie że oferujemy coś więcej niż mieszkanie. To miejsce życia, z piętrem rekreacyjnym i wieloma udogodnieniami. W Złotej 44 pierwsze osoby już zaczęły mieszkać, a kolejne apartamenty wykańczamy dla nowych nabywców – informuje Michał Skotnicki, prezes BBI Development.

  Deweloper informuje, że wśród jego klientów jest wiele znanych osób. Zagwarantował im pełną dyskrecję przy zawieraniu transakcji. Może natomiast pochwalić się, że jednym z właścicieli apartamentów w wieży został Robert Lewandowski. Dlaczego on? – Bo Polska to sukces i pan Robert Lewandowski jest tutaj doskonałym przykładem tego, jak wiele można osiągnąć – podkreśla wiceprezes Szczepański.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *