• Menu

  Wycieraczki systemowe coraz częściej stosowane w nieruchomościach niekomercyjnych

  wycieraczki systemoweInnowacje sprzyjające „gospodarnemu” wykorzystaniu przestrzeni współcześnie wiążą się z oszczędnością czasu i pieniędzy.

  Okazuje się, że jedno i drugie można uzyskać, między innymi dzięki utrzymaniu czystości konkretnego budynku czy pomieszczenia, przy udziale wycieraczek systemowych. Co kryje się pod tym pojęciem? O tym można przeczytać poniżej.

  Wycieraczki systemowe

  Okazuje się, że jest to rzecz bardzo pożyteczna i skuteczna, która zabezpiecza przed przenikaniem kurzu z zewnątrz do wnętrza budynku. Dzięki odpowiedniej konstrukcji takiej wycieraczki cały brud, znajdujący się na obuwiu, zatrzymuje się bezpośrednio na niej. Można sobie wyobrazić, jak bardzo minimalizuje się dzięki temu koszt utrzymania czystości w konkretnej przestrzeni.

  Ponadto, chroni się podłogi – jednocześnie wydłużając ich eksploatację i zmniejszając wydatki związane z jej konserwacją. Dodatkowo tego typu wycieraczki niwelują ilość kurzu oraz alergenów, znajdujących się w powietrzu. Ponadto zmniejszają ryzyko wypadków związanych z poślizgiem przy wejściu do budynku. Często wygląd tego typu wycieraczek wpływa również na ogólną estetykę pomieszczeń.

  Wycieraczki aluminiowe systemowe

  Na rynku istnieje kilka rodzajów wycieraczek systemowych. Te najczęściej wykorzystywane w nieruchomościach niekomercyjnych wykonane są z aluminium. Dlaczego właśnie takie? Otóż są one niezwykle trwałe i odporne na zużycie. Tworzenie profili aluminiowych o odpowiednich wkładach czyszczących sprzyja zastosowaniu wycieraczek w różnych warunkach. Modele produkowane przez firmę krakmat.pl w dużej mierze tworzone są ręcznie, co świadczy o ich solidnym wykonaniu i dużej precyzji. Wycieraczki te, dzięki różnym kształtom, wymiarom i ciekawej kolorystyce, mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Wycieraczki aluminiowe wydają się najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla zachowania czystości w środku budynku, ale również oczyszczania obuwia. Idealnie sprawują się zarówno w dużych obiektach, gdzie panuje wzmożony ruch pieszych, jak i w miejscach, gdzie ten ruch jest znacznie mniejszy. Swoje zastosowanie znajdują więc w pomieszczeniach komercyjnych, takich jak galerie handlowe, lotniska czy hotele. Coraz częściej goszczą także w domach wielorodzinnych czy jednorodzinnych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *