• Menu

  Jak wybrać wygodne etui do telefonu

  etui do telefonuTelefon jest nam potrzebny w każdej sytuacji. Jesteśmy w pracy, czy w podróży sięgamy po nasz telefon. Po telefon statystycznie sięgamy średnio 220 razy dziennie, więc warto zabezpieczyć nasz smartfon.

  Aktualnie wielu z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez telefonu komórkowego.  Daje nam możliwość kontaktu z najbliższymi, ale również z klientami. Jeden smartfon tak naprawdę pozwoli nam zastąpić wiele innych urządzeń : komputer, nawigację czy latarkę. Coraz więcej pojawia się aplikacji które potrafią zastąpić nawet metr, poziomice.

  Również z nowymi funkcjami telefonu rosną ceny urządzeń, niestety bardzo często właściciele sowich telefonów nie wykupują ubezpieczeń na nowo zakupiony telefon, lub bywa tak że dzień po ubezpieczeniu telefon nie fortunnie upada. A zwłaszcza jeśli korzystamy z telefonu codziennie, ile razy spotkałeś się z sytuacją, kiedy chciałeś zrobić szybko zdjęcie i wyciągając z kieszeni telefon wyślizguje się i upada.

  Dlatego najlepszą opcją dla naszego smarfona jest odpowiednie zabezpieczenie, które pozwoli na komfortowe użytkowanie, ale i także na bezpieczeństwo przed zniszczeniem przy upadku. Ale jak dobrać odpowiednie etui ?

  Najlepsze etui musi być z tworzywa które będzie odporne na uszkodzenia oraz sprężyste, a zarazem cienkie – Aby nie przeszkadzało w codziennym użytku. Idealnie sprawdza się w tym wypadku etui sylikonowe

  Aktualnie na rynku jest bardzo dużo różnych modeli etui, przeważnie producenci dostosowują je idealnie do telefonów. Możemy również kupić etui ozdobne, daje nam to możliwość zmiany wyglądu telefonu, ale również unikalnego wyglądu. Są też modele etui które jeszcze bardziej chronią nasz telefon. Posiadają na każdym rogu pogrubienie, ponieważ przeważnie jeśli telefon upada na któryś z rogów od razu pęka szkło ekranu oraz wyświetlacz. Części zamienne są bardzo drogie, dlatego często w serwisach słyszymy, że koszt naprawy przekracza wartość telefonu.

  Od wielu lat sam korzystam z etui, ale sam pokrowiec na telefon nie osłoni całego telefonu ponieważ nie zakrywa nam wyświetlacza. Dlatego również postanowiłem kupić szkło hartowane. Świetnie się sprawdza przy codziennym użytkowaniu, a co najlepsze nie ma żadnej różnicy przy użytkowaniu.
  Polecam ten komplet również dla twojego telefonu, po 2 latach telefon wygląda jak nowy.

  Akcesoria do telefonu kupuje zawsze w pskomsklep.pl, posiadają naprawdę szeroką ofertę do każdego modelu telefonu. W super cenie i wysyłka tylko za 5 zł.  

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie