• Menu

  Wybieramy najlepszy odkurzacz do każdej powierzchni

  najlepszy odkurzaczWybór odkurzaczy dostępnych obecnie na rynku jest większy i bardziej imponujący niż kiedykolwiek.

  Szereg nowych wzorów, technologii i akcesoriów obecnych w sprzętach, takich jak odkurzacz Zelmer Jupiter sprawiło, że odkurzanie w domu jest łatwe i wysoce skuteczne.

  Ale skąd wiedzieć, który odkurzacz jest odpowiedni dla Twojego domu?

  Wybór najlepszej opcji może nie być tak prosty, jak Ci się wydaje – bowiem jest to w dużej zależności od:

  • układu Twojego domu
  • Twojego stylu życia
  • wszelkich problemów zdrowotnych

  Odkurzacz jest znaczącym nabytkiem dla większości ludzi, dlatego trzeba go poważnie przemyśleć. Aby pomóc Ci zdecydować, oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego odkurzacza do domu nadającego się do każdej powierzchni.

  Odkurzacze – dostępne style

  Chociaż obecnie istnieje kilka podkategorii, główne dwa typy odkurzaczy to poziome i stojące.

  Odkurzacze poziome są zwykle cięższy i stosunkowo mniej mobilne. Jednak to, czego brakuje im w zwinności – nadrabiają swoją mocą, a odkurzacz Zelmer Jupiter jest tego najlepszym przykładem. Jeśli masz duże połacie podłogi i spory ruch w domu – taka opcja może być najlepszym wyborem. Należy jednak pamiętać, że takie odkurzacze często mają ograniczony zasięg. Nowoczesne wersje wyposażone są w dodatki, które sprawiają iż odkurzanie jest jeszcze bardziej skuteczne.

  Odkurzacze pionowe natomiast wydają się być trochę lżejsze (choć nie zawsze), co ułatwia ich obsługę osobom z problemami z poruszaniem i bólem stawów. Są też bardzo dobre w dotarciu do trudnych miejsc i przy czyszczeniu schodów.

  Ostatecznie wybór między jednym a drugim typem zależy od osobistych preferencji. Pamiętaj tylko, że najnowsze odkurzacze są wydajniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ulepszenia w technologii akumulatorowej drastycznie zwiększyły wydajność w ostatnich latach. W większości przypadków modele nowsze są:

  • lżejsze
  • mniejsze
  • bardziej zwinne

  To dlatego szukając najlepszego odkurzacza do wszystkich powierzchni na https://www.agdmaster.com/ warto zwrócić uwagę właśnie na nie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie