• Menu

  Wszystko pod ręką w Skodzie Kodiaq

  Ergonomia to za mało, by opisać w pełni wszystkie funkcjonalności i udogodnienia, które drzemią we wnętrzu nowej Škody Kodiaq

  Uwagę zwraca doskonałe wykończenie detali oraz użycie materiałów, dających poczucie komfortu i obcowania ze szlachetnością. Zdecydowanie można docenić w nim przemyślane rozwiązania, ułatwiające podróż całej rodzinie: pojemny Jumbo Box między fotelami, Pakiet Komfortowego Snu, uchwyty na tablety w oparciach foteli przednich czy możliwość szybkiego zablokowania otwartych drzwi od wewnątrz.

  W nowej Škodzie Kodiaq nigdy nie jesteś sam na drodze. Towarzyszy ci cały świat, dostępny dzięki Škodzie Connect. Ten nowoczesny system łączności oparty na własnym Wi-Fi pozwala ci być cały czas online. Funkcjonalność Smartgate zapewnia bezprzewodowe połączenie z samochodem, dzięki czemu możesz na swoim smartfonie kontrolować 40 różnych parametrów auta. Za pomocą Škody Connect w sytuacji awaryjnej pomoc wezwiesz, używając jednego przycisku.

  Nowa Škoda Kodiaq powstała po to, by radość ze wspólnego podróżowania swobodnie dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Już nie musisz się zastanawiać, czy dla wszystkich starczy miejsca. Starczy – podobnie jak wtyczek USB do waszych smartfonów czy uchwytów na tablety dla młodych odkrywców, którzy w czasie jazdy zatęsknią za ulubioną kreskówką.

  Kodiaq napędzany jest czterema silnikami o pojemności 1.4 TSI od 125 KM do 150KM mocy i pięcioma silnikami wysokoprężnymi o pojemności 2.0 TDI od 150KM do 190 KM mocy.

  Cezary Głogowski

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *