• Menu

  Wózki transportowe i magazynowe użytkowane w Polsce

  W dzisiejszej publikacji, chcielibyśmy zaprezentować Państwu idealne formy transportowania towarów w Polsce, zarówno w magazynach, sklepach, hurtowniach jak i wewnątrz zakładów.

  wózki transportowe

  Jakie wózki transportowe wykorzystywane są w Polsce?.

  W samej Polsce według danych dostarczanych przez firmy zajmujące się analiza biznesową, istnieje ponad 10 tysięcy firm, które wykorzystują na co dzień setki tysięcy wózków transportowych. Są to w dużej mierze fabryki, firmy produkcyjne, sieci sklepów, hurtownie i magazyny. Poznajcie wózki transportowe ECI które dostępne są w ponad 150 modelach, dopasowanych niemalże do każdej branży. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy, przy współpracy z ECIzaprezentować najpopularniejsze modele wózków do przewożenia towarów.

  Wózki platformowe, ręczne, składane

  To prosta stalowa konstrukcja wózka wyposażona w pałąk , powierzchnię przeznaczoną na towary pojedynczą lub podwójną, a także koła skrętne z hamulcami. Wózki platformowe mają różne konfiguracje. Jak wyglądają?

  wózki transportowe

  Wózki dwukołowe i schodowe

  Standardowo nazywane taczkami, równie prost jak platformówki konstrukcje ze stali lub aluminium, wyposażone w uchwyty i szuflę na ładunek – stałą lub składaną, dostępną w różnych rozmiarach. Innowacyjnym wózkiem dwukołowym jest model EXPRESSO – o budowie modułowej, w całości wykonany z aluminium. Jak wygląda?

  wózki transportowe

  Wózki półkowe

  Konstrukcje stalowe z rurek, wyposażone w półki od jednej do pięciu, wykorzystywane w tysiącach firm, dzięki swojej uniwersalności. Blat wykonywany z płyty drewnopodobnej mdf lub sklejki antypoślizgowej czy tworzywa ESD (przewodzącego ładunki). Wózki półkowe również wyposażone są w skrętne kółka z wydajnym hamulcem.

  wózki transportowe

  Wózki warsztatowe

  Jak sama nazwa wskazuje, rozwiązania przeznaczone do transportu i przechowywania narzędzi czy to w firmach produkcyjnych, warsztatach samochodowych , fabrykach mechanicznych. Z powodzeniem wykorzystuje je się również w przydomowych garażach. Wyposażone w skrętne koła z hamulcami, blat roboczy, szuflady i szafki na narzędzia i części. Opcjonalnie dostępne są również wózki warsztatowe z wanną ociekową, na np. ociekające olejami części mechaniczne. Innym dodatkiem mogą być ścianki stalowe narzędziowe, doczepiane do wózka.

  wózki transportowe

  Artykuł został napisany przy współpracy z firmą ECI, i ma na celu zaprezentowanie najpopularniejszych na rynku lokalnym i ogólnopolskim wózków transportowych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane