• Menu

  Weź pożyczkę online i urządź niezapomniany piknik rodzinny

  rodzinny piknikKiedy nadchodzi cieplejsza część roku w naszym kraju, pojawia się w nas większa chęć przebywania na świeżym powietrzu i spotykania się z bliskimi. Rozkręcają się grille, biesiady, festyny i koncerty, chętniej jeździmy na wycieczki, spacerujemy itd.

  A chwile spędzone z rodziną w pięknych okolicznościach przyrody zapadają chyba najskuteczniej w pamięć tworząc bazę miłych wspomnień, od których chętnie wracamy latami.

  Po tym wstępie zastanawiasz się, co zrobić, żeby wraz z rodziną spędzić takie niezapomniane chwile na łonie natury? Odpowiedź jest prosta, urządź piknik rodzinny.

  Czego potrzebujesz na piknik?

  Tak naprawdę niewiele, a ilość ekwipunku powinna być dopasowana do rodzaju transportu oraz kosztów pikniku, które będą do zaakceptowania. Ale jest kilka podstawowych rzeczy, które trzeba mieć:

  • Kosz lub torba. W sklepach można kupić specjalne kosze piknikowe, ale może to też być inna torba. Ważne, aby można było przenieść w niej wszystkie produkty spożywcze bez uszkodzenia. Wykorzystaj to, co masz w domu albo kup nową za około 60-70 zł.
  • Koc lub mata. Można wykorzystać zwykły koc, ale najlepiej sprawdzają się specjalne wersje piknikowe z nieprzemakalną izolacją od spodu. Wtedy nie będzie przenikała wilgoć z gruntu i nikt się nie przeziębi, a koszt to zaledwie 20-30 zł.
  • Naczynia i sztućce. Najlepiej wykonane z tworzywa sztucznego, ale na tyle mocnego, żeby możliwe było wielokrotne wykorzystanie takiej zastawy. Takie naczynia są lekkie i łatwe do umycia, a do tego nie tłuką się, a kosztują kilkanaście złotych.
  • Szczelne pojemniki. Niezależnie od tego, czy na piknik dotrzecie piechotą, rowerem czy samochodem, żywność, którą będziesz transportować trzeba dobrze zabezpieczyć przed wyciekami. Można zaopatrzyć się w specjalny termos albo po prostu porządne pojemniki plastikowe do przechowywania żywności. Cały komplet to koszt 30-40 zł.
  • Lodówka. To raczej wariant możliwy przy wersji samochodowej, ale zimne piwko i napoje na pikniku w letni dzień to ogromna atrakcja. Dobrej jakości lodówkę z możliwością podłączenia w samochodzie można kupić już za 200 zł, a dodatkowo to przecież jednorazowy koszt pikniku.
  • Grill turystyczny. Jeśli wybierasz na piknik rodzinny miejsce, w którym takie pichcenie nie jest zakazane, grill z pewnością uświetni biesiadę. Można kupić grill rozkładany za 50 zł albo jednorazowy za zaledwie kilka złotych.
  • Rozkładany stół i stołki turystyczne. Jeśli chcesz zorganizować piknik wyjazdowy, a twój samochód ma duży bagażnik, taki zestaw będzie bardzo przydatny. Wiadomo, że na kocu nigdy nie będzie tak wygodnie jak przy stole, trzeba jednak wydać na to 200-300 zł.

  Jak sfinansować rodzinny piknik? Pożyczka online pomoże.

  Miło spędzone chwile w gronie najbliższych nie mają swojej ceny i warte są każdych pieniędzy. Brzmi jak banał, ale to prawda. Takie momenty nie podlegają zimnym kalkulacją, zwykle włączamy tu spontaniczność i wtedy wychodzi najlepiej.

  Aby sfinansować taką wyprawę można uruchomić swoje „zaskórniaki”, pod warunkiem, że nie są wpłacone na lokatę czy na inną inwestycję, która jest obarczona terminem i zerwanie byłoby nieopłacalne. Kiedy jednak nie ma wystarczających oszczędności albo nie można ich wypłacić, z pomocą spieszą firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek online. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń, a do zarejestrowania na stronie firmy konieczne są wyłącznie podstawowe dane, jak imię i nazwisko, adres, pesel, numer konta, mail i numer telefonu.

  Firmy udzielające pożyczek online mają bardzo uproszczone procedury, które skracają maksymalnie czas potrzebny na rejestrację, a potem na rozpatrzenie wniosku. W dzień roboczy można liczyć na takie dodatkowe pieniądze w ciągu jakichś 15 minut. Przekonać się o tym można na stronie jednej z wiodących placówek. Pożyczka online to doskonały sposób na sfinansowanie nawet najbardziej spontanicznego pikniku rodzinnego.

  Jedna odpowiedź do “Weź pożyczkę online i urządź niezapomniany piknik rodzinny”

  1. oewonga pisze:

   Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
   – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
   – Elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
   – Komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

   Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=magazynfakty.

   W razie pytań jestem do dyspozycji
   Tomasz | Ekspert wonga.com

   * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane