• Menu

  VIGGET – lider sprzedaży bezpośredniej

  Poznańską spółkę VIGGET nagrodzono właśnie statuetką Firma VIP-a 2015, doceniając w ten sposób jej wkład w promowanie zasad etycznej sprzedaży i zmianę wizerunku branży. Jak widać, wieloletnia ciężka praca przyniosła owoce.

  Co do tego, że VIGGET należy do liderów w branży sprzedaży bezpośredniej na polskim rynku, nie ma wątpliwości. Mało kto jednak wie, że ten sukces firma zawdzięcza swoim założycielom i właścicielom – Igorowi Markowiczowi i Maciejowi Szpakowskiemu, którzy tej formie działalności handlowej poświęcili całe swoje zawodowe życie, a jednocześnie przyczynili się do zmiany stereotypów dotyczących sprzedaży bezpośredniej.

  W ofercie firmy VIGGET znajdują się m.in. unikalne urządzenia do magnetoterapii, spełniające wszystkie wymagane normy i cieszące się dużym uznaniem zarówno wśród klientów, jak i medyków, a zarazem będące najtańszymi tego typu produktami na rynku. Za ich sprawą, ale także innych proponowanych przez siebie produktów i usług, VIGGET dołączył do grona firm, które odgrywają rolę pionierów, tworząc innowacyjne wyroby i podbijając nimi nowe rynki. Ale to nie jedyny sposób, w jaki VIGGET wywiera pozytywny wpływ na biznesowy krajobraz Polski.

  Po pierwsze etyka

  Etyczna sprzedaż to podstawa sukcesu każdej firmy, szczególnie tej, która rezygnuje z prowadzenia działalności w punktach stacjonarnych na rzecz bezpośredniego kontaktu z klientem. Obcowanie z nim twarzą w twarz to szereg plusów – możliwość przedstawienia szczegółowej oferty w kameralnych warunkach, pokazania jakości produktów w praktyce, odpowiedzenia na wszystkie pytania bez stresu, że w kolejce czeka kolejna osoba. W przypadku VIGGETU obsługa klienta odbywa się także w taki sposób, w jaki jego właściciele sami chcieliby być obsłużeni.

  Priorytetem w działalności firmy jest przejrzysty, zgodny z prawem i etyką sposób sprzedaży. Klienci poznańskiego lidera branży sprzedaży bezpośredniej mają dostęp do pełnej informacji o firmie i produkcie, przysługuje im 21-dniowy termin zwrotu nabytych towarów, co stanowi swoisty ewenement, bowiem czas ten jest dłuższy niż przewiduje ustawa. Ponadto mogą oni liczyć na pomoc współpracujących z firmą specjalistów – konsultantów medycznych, którzy w każdej chwili służą bezpłatną, fachową opieką i poradą.

  Atrakcyjne formy zatrudnienia

  VIGGET od początku jest solidnym partnerem biznesowym, który umożliwia wyjątkowe i bardzo atrakcyjne formy współpracy. Samozatrudnienie daje ogromne pole do popisu osobom przedsiębiorczym, które chcą rozwijać swoją działalność i brać za nią pełną odpowiedzialność. Tego typu współpraca przynosi korzyści nie tylko jej stronom, lecz także wpływa na poziom zmniejszenia emigracji zarobkowej przedsiębiorczych osób, którym VIGGET stwarza szansę na godziwe zarobki i perspektywy rozwoju zawodowego.

  Świat stoi otworem

  Działalność zgodna z etyką, wzorcowa obsługa klienta, produkty na najwyższym poziomie – tylko firmy, które mogą się pod tym podpisać, mają szansę na długofalowe funkcjonowanie w branży sprzedaży bezpośredniej. Do takich podmiotów niewątpliwie zalicza się VIGGET. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że poznański potentat w sprzedaży bezpośredniej – jako jedna z nielicznych polskich firm – ma szanse na międzynarodowy rozwój.

  Początkowo strategia firmy przewiduje wejście na rynki europejskie. Pierwsze kroki ku temu już zostały poczynione – oferta VIGGETU dostępna jest już w kilku językach, trwają też poszukiwania partnerów handlowych w poszczególnych krajach. Tylko patrzeć, jak pierwsze podmioty zagraniczne na zasadach franchisingowych zaczną promować polską markę i sprawią, że stanie się ona równie ceniona za granicą, jak na rodzimym rynku.

  Eksperckie oko wieńczy dzieło

  Na koniec raz jeszcze powróćmy do wkładu właścicieli firmy VIGGET w zmianę wizerunku sprzedaży bezpośredniej. Zasady etyki promują oni każdego dnia poprzez nienaganną obsługę klienta, ponadto proponują profesjonalne rozwiązania służące zdrowiu oraz stwarzają pracownikom szanse rozwoju zawodowego. Nie stronią także od kontaktów z ekspertami z różnych branż, których pokaźne grono wyznaje tę samą biznesową filozofię. Można to było dostrzec chociażby przy okazji majowej debaty, która odbyła się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie. Konkluzja z niej płynąca była jednoznaczna: rynek sprzedaży bezpośredniej w Polsce ma ogromny potencjał i będzie się sukcesywnie rozwijał. I oby było na nim jak najwięcej takich firm jak VIGGET.

  www.vigget.pl

  Jedna odpowiedź do “VIGGET – lider sprzedaży bezpośredniej”

  1. Anna Orgelbrand prezes spolki zoo Mediane Varsovie pisze:

   Od kilku dni probuje porozumiec sie z decydentami firmy w sprawie eksportu, szczegolnie interesuja mnie zasady wspolpracy jakie bylyby do omowienia na rynek algierski, gdzie opieka zdrowotna nie posiada wielu opcji, do ktorych europejczycy sa przyzwyczajeni. A bol jest zjawiskiem bez granic.
   Otoz nigdzie do tej pory nie znalazlam kontaktu z osoba decyzyjna w tej sprawie.
   Telefon i mail Pana Igora Markowicza nie sa nigdzie dostepne.
   Licze ze ten komentarz ulatwi mi dojcie do wlasciwej osoby
   Z powazaniem.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *