• Menu

  Transport i spedycja międzynarodowa: zaufaj najlepszym

  spedycja międzynarodowa

  Fot: fotolia.com, 130945805 | Autor: chagpg.

  Transport i spedycja międzynarodowa to tematy o ogromnym znaczeniu dla wielu przedsiębiorstw. Wybór przewoźnika, a w jeszcze większym stopniu, wybór spedytora to duża odpowiedzialność, od której zależeć może nasze „być albo nie być”.

  W przypadku każdego przewozu, także tego o zasięgu lokalnym, pod uwagę należy wziąć cały szereg czynników. Zyski i straty zależą przecież nie tylko od produktu i zamówienia, ale także od realizacji usługi.

  Niezwykle ważne jest zrozumienie, iż wizerunek firmy utożsamiany jest bardzo często nie tylko z dostarczanym produktem, ale też jakością samej usługi transportowej. Nawet, jeśli nasz towar spełnia wszystkie normy jakościowe i ma bardzo konkurencyjną cenę, wrażenie związane ze świadczeniem usługi dla naszego klienta czy partnera biznesowego, może mieć znaczenie decydujące. Jeśli zlecamy transport firmie zewnętrznej, w oczach klientów ponosimy odpowiedzialność za wszelkie opóźnienia, usterki czy niekompetencję.

  Aby być firmą wiarygodną nie możemy pozwolić sobie na wybór niewiarygodnej firmy transportowo-spedycyjnej. Rzetelność i doświadczenie, optymalizacja kosztów transportu, brak opóźnień pociągających za sobą straty moralne i finansowe to fundament, na którym zbudować można pozytywną współpracę i rozwijać biznes w odpowiednim kierunku. Dobra firma transportowa pomoże naszemu przedsiębiorstwu odnieść sukces, a my będziemy mogli spać spokojnie.

  Stając przed wyborem firmy przewozowo-spedycyjnej musimy mieć do niej zaufanie. Profesjonalizm, komunikatywność, opinie klientów bądź certyfikaty bezpieczeństwa – wszystko to świadczy o tym, że dana firma jest godna zaufania. W ręce przedsiębiorstwa transportowego oddajemy nasze towary i wizerunek – to wszystko, co tworzy naszą firmę. Dużym doświadczeniem, nowoczesnym podejściem do świadczonych usług i ogromną ilością zadowolonych klientów pochwalić się może firma DAABS: wszelkie niezbędne informacje dotyczące oferowanego transportu i spedycji znaleźć można na daabs.eu

  Transport międzynarodowy niesie za sobą większe ryzyko aniżeli transport krajowy. Istotna jest tu znajomość przepisów prawa obowiązującego w danym kraju, która uchroni przewoźnika i przedsiębiorcę przed przykrymi konsekwencjami nieprzewidzianych sytuacji. Większa odległość to też większe zagrożenie dla przewożonego towaru. Prócz warunków dopasowanych do typu ładunku, ważne jest także wysokie ubezpieczenie towaru. W zakresie spedycji międzynarodowej, w przeciwieństwie do krajowej, przed firmą stoi znacznie więcej wyzwań. Planowanie musi bowiem uwzględniać różnice prawne, ekonomiczne oraz logistyczne.

  Jedna odpowiedź do “Transport i spedycja międzynarodowa: zaufaj najlepszym”

  1. Natalie Ardel napisał(a):

   Znam firmę która się tym zajmuje
   tmmexpress.pl/uslugi-transpotu-miedzynarodowego/spedycja/

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *