• Menu

  Targi Investate Poland 2018 zakończone.

  W dniach 21-23 marca w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2018. To już druga edycja targów. Polska jest doskonałym miejscem do inwestowania.

  Przez ostatnie dwadzieścia pięć lat dokonaliśmy ogromnego skoku gospodarczego, rozwinęliśmy przemysł, stworzyliśmy nowoczesną infrastrukturę, mamy coraz lepsze drogi.

  Naszym ogromnym atutem jest wykształcona i doświadczona kadra. Mamy też coraz więcej w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych, należących do samorządów, ale też i do osób prywatnych, których właściciele poszukują godnych zaufania inwestorów.

  Naszą misją jest umożliwienie im spotkania na przyjaznym gruncie, poznania się, a w perspektywie – zawarcia korzystnych dla obu stron transakcji. Wierzymy, że z czasem funkcjonowanie naszej imprezy przełoży się na liczbę inwestycji biznesowych realizowanych w Polsce.

  Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2018

  Gmina Lubaczów

  Druga edycja Targów Investate Poland

  Druga edycja odbyła się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO w Warszawie Nadarzynie. W odległości 10 minut drogi od lotniska Chopina i 15 minut drogi od centrum Warszawy w nowoczesnym obiekcie o powierzchni wystawienniczej sięgającej 120 tysięcy metrów kwadratowych, z 15 tysiącami miejsc parkingowych.

  Targi Terenów Inwestycyjnych Investate Poland 2018

  Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu

  Targi odwiedzili przedstawicie parków technologiczno-przemysłowych, specjalnych stref ekonomicznych, agencji rozwoju regionalnego, miast, gmin i powiatów oraz innych właściciele gruntów inwestycyjnych, bankowcy i przedstawiciele instytucji finansowych, architektów i przedsiębiorców budowlanych. Przy okazji Targów wystawcy zdobywali nowe kontakty biznesowe , nie tylko do potencjalnych inwestorów, ale również potencjalnych kontrahentów w innych dziedzinach.

   

  Źródło: Targi Pomorskie Sp. z o.o. – organizator.

  
              
                           
                          
                 
          		            
               
            
            

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *