• Menu

  Szybka pożyczka online – jak dostać…bezpiecznie?

  Szybka pożyczka onlineJeszcze nie tak dawno temu pomysł ubiegania się o szybką pożyczkę online nie zawsze należał do najlepszych. Osoba, która potrzebowała szybkiej gotówki zdana była na korzystanie z usług wszelkiej maści pożyczkodawców, którzy niekoniecznie cieszyli się dobrą sławą.

  Wystarczyła jednak dekada czy dwie, by proces ubiegania się o uczciwą szybką pożyczkę online na każdy cel stał się łatwy jak nigdy wcześniej.

  Nie oznacza to jednak, że każda szybka pożyczka online dostępna na rynku jest bezpieczna i warta rekomendacji. Niestety wciąż istnieją pożyczkodawcy, których najlepiej omijać szerokim łukiem. Problem jednak w tym, że osoby potrzebujące gotówki natychmiast nie kierują się zdrowym rozsądkiem i w sytuacji podbramkowej decydują się na pożyczenie środków od pierwszej lepszej firmy, na którą natrafią. Takie działanie może mieć niefortunne konsekwencje, które pojawiają się najczęściej gdy jest już za późno na jakiekolwiek działania.

  Dlatego warto zadać sobie pytanie – jaki jest najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na ubieganie się o szybką pożyczkę online? Jeśli pieniądze potrzebne są ‚na już’, to jak uzyskać je bez narażania się na niepotrzebne ryzyko?

  Mówiąc krótko – trzeba upewnić się, że współpracuje się jedynie z podmiotami, którym można zaufać. A taką pewność da jedynie rzetelne rozeznanie przed podjęciem statecznej decyzji. Na szczęście nie jest ono tak czasochłonne i bolesne, jak można by było przypuszczać.

  Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje, na które warto zwrócić uwagę:

  Odsetki

  Przede wszystkim warto powiedzieć sobie jasno, że nie ma żadnego powodu by akceptować odsetki wyższe, niż te oferowane przez konkurencję. To po prostu nie ma sensu. W związku z tym, zanim zdecydujesz się na daną szybką pożyczkę online na każdy cel, upewnij się że znasz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania i porównaj ją z innymi, dostępnymi na rynku.

  Koszty pożyczki

  W niektórych przypadkach koszty pożyczki bywają większe, niż same odsetki. Opłaty przygotowawcze, za wcześniejszą spłatę a nawet za samo złożenie wniosku – nigdy nie decyduj się na współpracę z firmą, która nalicza opłaty niemal za wszystko.

  Zasady spłaty

  W zależności od indywidualnych uwarunkowań i preferencji, możesz chcieć spłacać zaciągnięte zobowiązanie przez dłuższy lub krótszy okres. Upewnij się zatem, że firma pożyczkowa może dopasować się do Twoich wymagań w odpowiedni sposób.

  Konsekwencje opóźnień w spłacie

  Niekiedy zdarza się, że nie wszystko idzie po naszej myśli i spłacamy raty pożyczki po terminie. W takiej sytuacji niekoniecznie chcielibyśmy być związani umową pożyczkową z kimś, kto będzie naliczy karę w wysokości 100zł za każdy dzień opóźnienia, zwłaszcza jeśli całkowita kwota pożyczki to tylko 500zł. Wierz lub nie, ale to może się stać. Dlatego tak ważne jest sprawdzenie warunków przed podpisaniem umowy.

  Profesjonalizm

  Czy firma pożyczkowa wydaje się profesjonalna, czy też jej obraz lub procedury pozostawiają wiele do życzenia? Jeśli nie masz całkowitej pewności co do profesjonalizmu pożyczkodawcy lepiej nie podejmuj ryzyka.

  Opinie

  Ostatnim ważnym czynnikiem, jaki należy wziąć pod uwagę jest reputacja firmy pożyczkowej. Przed wypełnieniem formularza szybkiej pożyczki online warto sprawdzić opinie odnośnie wybranego pożyczkodawcy. Można w tym celu skorzystać z Google i wyszukać komentarze klientów, by upewnić się co do jakości i rzetelności danego usługodawcy.

  5 odpowiedzi na “Szybka pożyczka online – jak dostać…bezpiecznie?”

  1. Mimi pisze:

   Box do mnie dotarł, dziękuję pięknie 🙂

  2. Marti pisze:

   Ja gdy brałam po raz pierwszy pożyczkę popytałam znajomych i rodziny. To chyba najlepsze rozwiązanie, żeby zobaczyć czy ktoś już z danej firmy korzystał i czy mu się sprawdziła. W moim przypadku siostra i przyjaciółka brały kasę z https:// wnet-pozyczka.pl i polecały że mają jasne zasady. Wzięłam, spłaciłam bez problemów 😉

  3. roro pisze:

   U mnie zepsula sie pralka i trzeba bylo kupic nowa, ale pomogla mi pozyczka z vivus.pl, na szczescie pierwsza darmowa, wiec tyle ile pozyczylam to tyle oddałam.

  4. oewonga pisze:

   Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
   – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
   – Elastyczności i kontroli,
   – Selektywności – dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.

   Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=magazynfakty.

   W razie pytań jestem do dyspozycji
   Tomasz | Ekspert wonga.com

   * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  5. arek pisze:

   Wg mnie wonga ma naprawdę dobrą ofertę pożyczki. 10zł opłaty za pierwszą pożyczkę to naprawdę mało. Interesuje mnie jak jest z kolejna pożyczką? Jak koszty?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie