• Menu

  Szukasz ciekawej formy reklamy? Zainwestuj w druk naklejek

  druk naklejekJak zwrócić na siebie uwagę klientów i sprawić, by nasze logo pozostało w ich pamięci na długo? Czy w tym celu niezbędne jest inwestowanie w drogie reklamy?

  Niekoniecznie. Ciekawą i skuteczną formą promocji mogą się okazać naklejki. Jak je wykorzystać?

  Naklejka jak gadżet? Dlaczego nie?

  Zabiegiem, z którego korzysta w ostatnim czasie wiele marek, jest wykorzystywanie naklejek jako gadżetu dołączonego do zakupionego produktu. Oczywiście, nie chodzi tutaj o zwykłe wlepki z logo firmy. Ważne, żeby były one charakterystyczne, wyróżniały się spośród innych tego typu dodatków. Im bardziej oryginalny kształt, wzór, dobór kolorów, tym chętniej będą one wykorzystywane przez klientów.

  Decydując się na druk naklejek, możemy wybrać np. wlepki fluorescencyjne lub 3D. Te, które prezentują się najlepiej, lądują najczęściej na obudowach telefonów, tabletów oraz laptopów, czyli rzeczy, które zabieramy ze sobą wszędzie.

  Wysyłasz towar do klienta? Oklej przesyłkę

  W dzisiejszych czasach bardzo wiele transakcji odbywa się za pośrednictwem sieci. Klienci zamawiają wybrane towary do domów, co daje kolejną możliwość na dodatkową reklamę. Naklejki mogą więc służyć jako oznakowanie i ozdoba paczki przeznaczonej do wysyłki. Duże logo marki na kartonie jest także praktyczne – w przypadku nagromadzenia przesyłek, kurierowi będzie łatwiej znaleźć konkretny pakunek.

  Druk naklejek magnetycznych – to się opłaca

  Naklejki magnetyczne to już teraz bardzo popularna forma promocji. Można się na nią natknąć zwłaszcza na samochodach. Skoro codziennie pokonujemy wiele kilometrów, podróżując z domu do firmy, to dlaczego by nie reklamować się również wtedy? Umieszczenie charakterystycznej i dużej naklejki na drzwiach lub masce auta z pewnością przyciągnie uwagę innych uczestników ruchu. Zaletą takiego rozwiązania jest również to, że ozdoby magnetyczne można zdjąć, nie uszkadzając karoserii. Istnieje także możliwość druku naklejek lewoczytelnych – przyklejanych od strony nadruku, zazwyczaj na szybie samochodu.

  Wskaż drogę klientom

  Co zrobić, by klient wstąpił do naszego sklepu? Czasem wystarczy go po prostu odpowiednio nakierować. Niecodzienne elementy otoczenia rzucają się w oczy, zwłaszcza gdy idziemy ulicą. Osoby patrzące w telefon kierują swój wzrok ku ziemi, dzięki czemu ich uwagę może zwrócić właśnie znajdująca się tam reklama. Naklejki w postaci np. śladów stóp lub strzałek mogą wskazywać, gdzie znajduje się sklep i co można w nim kupić.

  Jedna odpowiedź do “Szukasz ciekawej formy reklamy? Zainwestuj w druk naklejek”

  1. Drukarnia naklejek pisze:

   Naklejki to zdecydowanie już gadżet reklamowy, który można rozdawać klientom. Ważne, żeby był odpowiednio przygotowany. Liczy się odpowiedni materiał, sposób uszlachetnienia, cięcia na sztuki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie