• Menu

  Szkolenie lub konferencja? Tylko u nas

  Jeśli szukasz ekskluzywnego miejsca biznesowego, położonego w zaciszu przyrody to Hotel Warszawa SPA & Resort nad jeziorem Necko w Augustowie jest najlepszym wyborem

  Nazwa hotelu jest sentymentalnym odwołaniem do samochodu marki Warszawa, produkowanego przez Fabrykę Samochodów Osobowych, która była pierwszym właścicielem obiektu hotelowego. Ten pięknie położony nad jeziorem hotel  oferuje 90 pokoi
  i apartamentów, restaurację Szklane atria tworzą w tych miejscach niepowtarzalną atmosferę zawsze zielonego ogrodu.zimowymi ogrodami i tarasem letnim oraz drink bar.

  Hotel zapewnia niezwykle komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych, sympozjów czy szkoleń. Odpowiednio przystosowane sale konferencyjne z dostępem do naturalnego światła gwarantują w równej mierze wysoki poziom jakości prelegentom, jak i uczestnikom. Sale Wigry, Necko i Rospuda o różnych wielkościach wyposażone są w nowoczesny, profesjonalny sprzęt multimedialny oraz klimatyzację. W zależności od preferowanego ustawienia (teatralne, bankietowe, szkolne, w kształcie litery U), zapewniają miejsce od 30 do 230 osobom, a dostęp do Wi-Fi ułatwi kontakt ze światem zewnętrznym oraz pomoże w realizowaniu programu szkoleniowego.

  Hotel Warszawa SPA & Resort zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie organizacji przyjęć, bankietów czy uroczystych kolacji. Hotelowa kuchnia oferuje bogaty wachlarz dań nie tylko rybnych, ale i kuchni regionalnej czy międzynarodowej. Podczas całodziennych szkoleń obsługa zapewnia również przerwy kawowe wzbogacone o wypieki z hotelowej cukierni. Restauracja nie tylko raczy podniebienia gości doskonałymi przysmakami, ale także olśniewa eleganckim wystrojem. Niecodziennych wrażeń dostarcza także widok na pobliskie jezioro oraz zieleń roztaczający się z przestronnego tarasu. Naturalne światło wkradające się przez szklane atria wprawia gości w dobry nastrój, sprzyjający spotkaniom przy wykwintnym posiłku.

  Idealne warunki do odpoczynku

  Hotel Warszawa SPA & Resort w Augustowie jest doskonale zlokalizowany. Bliskość przyrody sprawia, że z łatwością można tam oderwać się od szarej codzienności. Po konferencji prawdziwą przyjemnością będą aromatyczne kąpiele, masaże gorącymi kamieniami oraz odpoczynek w saunie fińskiej i łaźni parowej lub w oryginalnej grocie solnej. Pakiety SPA połączone, zależnie od pory roku, z atrakcjami wodnymi na przystani hotelowej lub zimową sanną w obsypanych śniegiem lasach Puszczy Augustowskiej zapewniają idealne warunki do odpoczynku po dniu pełnym spotkań i prelekcji. Ponadto obiekt udostępnia wypożyczalnie rowerów i sprzętu wodnego, miejsce do grilla i na ognisko. Okolica obfituje w liczne atrakcje turystyczne m in.: spływy kajakowe rzeką Czarną Hańczą i Rospudą, wycieczki rowerowe szlakami Green Velo, przejażdżki kolejką wąskotorową. Jedną z ciekawszych propozycji jest rejs statkiem po jeziorach augustowskich Necko, Białe i Studzieniczne położone na szlaku Kanału Augustowskiego, którego niewątpliwą atrakcją jest przepłynięcie statku przez śluzę Przewięź.

  „Przyjedź jako gość – wyjedź jako przyjaciel” to wiele mówiące motto obrane przez Hotel Warszawa SPA & Resort, które w pełni oddaje specyfikę obiektu położonego w Augustowie, oraz cel, jaki przyświeca jego właścicielom i personelowi. Przyjazna atmosfera panująca w hotelu ulokowanym w malowniczej okolicy, tuż nad brzegiem jeziora Necko, w dużej mierze decyduje o jakości każdego spotkania.

  www.hotelwarszawa.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie