• Menu

  Systim – sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem

  zarządzanie przedsiębiorstwemProwadzenie firmy to niełatwy kawałek chleba szczególnie dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie. Właściciele przedsiębiorstw muszą stale mieć pod kontrolą wciąż zmieniające się przepisy, których muszą przestrzegać, gdyż jakiekolwiek niedopatrzenia mogą ich drogo kosztować.

  W najbliższym czasie wejdzie w życie kolejna zmiana. Firmy będą musiały co miesiąc wysyłać do Urzędów Skarbowych Jednolity Plik Kontrolny. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie firmy są do tego odpowiednio przygotowane. Przedsiębiorstwa posiadają stare programy bez możliwości aktualizacji, przez co nie da się przy ich pomocy realizować niektórych zadań.

  Czym jest Systim?

  Systim to najnowocześniejszy program wspomagający zarządzanie firmą i prowadzenie biznesu. Łączy w sobie zalety programów ERP służących do obsługi i sprzedaży, magazynu i księgowości, a także systemów typu Intranet i CRM, przeznaczony dla mikro, małych i średnich firm. Dzięki niemu zarówno właściciele firm, jak i cała załoga może mieć dostęp do wszystkich danych firmy przez 24 godziny na dobę, gdyż są one zgromadzone w jednym miejscu. Już nie trzeba będzie przekopywać archiwum i spędzać długich godzin na szukaniu dokumentów.

  Do największych zalet programu Systim zaliczyć trzeba możliwość pracy wszystkich pracowników jednocześnie. W przypadku innych programów muszą się oni dzielić pracą, tutaj jednak nie ma takiej konieczności. Warto też wspomnieć, że program systematycznie pobiera aktualizacje, dzięki czemu właściciele firm mają 100% pewność, że działają zgodnie z obowiązującymi zasadami.

  Co jeszcze potrafi?

  Ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy byłaby możliwość sprawnego wystawiania faktur i paragonów fiskalnych oraz rozliczania płatności i korygowania faktur. Dzięki programowi Systim będziesz mógł robić to wszystko z jednego miejsca. Dodatkową zaletą będzie możliwość automatycznego księgowania faktur i umów. Otrzymasz wygodne podsumowanie podatków do zapłaty i wydruków KPiR.

  Program Systim jest niezastąpiony w prowadzeniu magazynów. Prowadzenie gospodarki magazynowej i kontrolowanie stanów magazynowych, a także wprowadzanie produktów i usług już nie będzie dla Ciebie stanowić problemu. Jesteś zainteresowany programem Systim i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat? Wejdź na stronę https://www.systim.pl/ i sprawdź, jak działa program oraz czego możesz od niego oczekiwać. Prowadzenie firmy z Systim to prawdziwa przyjemność.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *