• Menu

  Spełnij marzenia o idealnym domu

  Osiedle VentanaDoskonała lokalizacja w otoczeniu natury, zaledwie 15 minut od centrum miasta, ponadczasowy, klasyczny styl domów i wysokiej jakości materiały użyte do ich budowy oraz zadowoleni mieszkańcy to argumenty potwierdzające, że Ventana stanowi wymarzone miejsce, by zacząć nowy etap życia.

  Dzień otwarty na osiedlu to doskonała okazja, by obejrzeć dom pokazowy i zdecydować się na zakup jednej z 8 ostatnich rezydencji. Już teraz warto zaplanować ostatni weekend maja, by zobaczyć osiedle w wiosennej odsłonie, a za rok spędzić majówkę w nowym domu.

  Luksusowe osiedle Ventana pod wieloma względami wyróżnia się na tle nieruchomości oferowanych na rynku. Komfortowe domy jednorodzinne oferują dużą przestrzeń do zagospodarowania połączoną z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy i łatwym dostępem do wszelkich udogodnień miasta przy jednoczesnej bliskości natury i otoczeniu lasów. Dzięki obwodnicy dojazd z podwarszawskiego Walendowa do centrum stolicy zajmuje zaledwie 15 minut. Jednocześnie lokalizacja osiedla Ventana daje mieszkańcom upragniony spokój życia w domowym zaciszu i zielonym ogródku oraz szereg możliwości aktywnego wypoczynku, zarówno na terenie strzeżonego osiedla, m.in. na korcie, na boisku, na palcu zabaw, jak i w bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zlokalizowany na osiedlu club house, w którym odbywają się cykliczne imprezy dla dorosłych i dzieci, sprzyja sąsiedzkiej integracji i dobrej zabawie. Mieszkańcy docenią również poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen, jakie zapewnia całodobowa ochrona i monitoring.

  Domy usytuowane na osiedlu Ventana reprezentują wszystko, czego mogą oczekiwać mieszkańcy – elegancki wygląd, przestronne wnętrza i wysoką jakość wykonania. Do budowy deweloper wykorzystuje wyłącznie sprawdzone materiały z najwyższej półki: ceramiczną dachówkę, pustak ceramiczny Porotherm Wienerberger o grubości 25 cm w systemie Dryfix i 15-centymetrową warstwę ocieplenia dla lepszej izolacji budynku. Dodatkowo na walory użytkowe i komfort wpływają drewniane, dwukomorowe okna i panoramiczne, harmonijkowe okna tarasowe o szerokości 4 m, łączące salon i ogród we wspólną przestrzeń.

  Trudno się dziwić, że wybudowane do tej pory eleganckie domy w otoczeniu lasów bardzo szybko znalazły właścicieli. Oprócz tak dobrych wyników sprzedaży o walorach osiedla Ventana i uznaniu dla pracy dewelopera świadczą liczne wyróżnienia, w tym odebrana w 2016 roku na gali w Londynie prestiżowa nagroda European Property Awards w kategorii Residential Development Poland dla Ventany. Wiele pochwał ze strony klientów i uznanie ekspertów zdobył też dom pokazowy na osiedlu, kilkakrotnie uznany za najlepszy w Polsce, i nagrodzony statuetką „Złota Villa”. 26 maja jego gościnne progi będą czekały na wszystkich zainteresowanych zakupem domu, którzy będą mogli podziwiać wysmakowane wnętrza rezydencji, zaaranżowane przez prestiżowe studio z Wielkiej Brytanii.

  Tych, którzy zbyt długo się wahali i do tej pory nie zdążyli kupić domu w Walendowie, na pewno ucieszy wiadomość, że z nadejściem wiosny rozpoczęto budowę nowych willi i jeszcze pod koniec roku będzie można spełnić marzenie o własnym domu. Jednak tym razem też nie warto zwlekać z decyzją, bo będą to ostatnie domy w ramach tej inwestycji. Domy wolnostojące staną na dużych działkach – od 1000 mkw., a na życzenie klienta możliwe jest dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb. Okna wybranych domów będą wychodzić na rozległy staw, który upodobały sobie różne gatunki ptaków. Czy można wyobrazić sobie lepszy widok? Może kolejna majówka będzie okazją do świętowania nowego nabytku i zorganizowania przyjęcia w bajecznej, wiosennej scenerii.

  Osiedle Ventana

  Zachęcamy do wizyty na osiedlu Ventana podczas nadchodzącego dnia otwartego – 26 maja – i odwiedzenia biura sprzedaży w Walendowie, a także do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie: www.ventana.pl.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie