• Menu

  Smartfon dla biznesu – Xiaomi Mi 6

  Jednym z optymalnych modeli telefonów dla biznesu jest Xiaomi Mi 6. Sercem tego smartfonu jest 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 835, czyli pierwsza jednostka na świecie wykonana w technologii FinFET 10 nm. To przekłada się na znakomitą wydajność podczas wielozadaniowej pracy oraz dłuższe działanie na jednym ładowaniu

  Wyświetlacz (5,15”) czarnego Mi 6 jest wyjątkowo przyjazny dla oczu. Nie tylko dzięki głębokim i naturalnym kolorom oraz rozdzielczości Full HD, ale przede wszystkim dzięki technologiom dbających o wzrok. Ekran genialnie redukuje odbicia, posiada filtr światła niebieskiego, a na dodatek oferuje aż 4096 poziomów jasności, dopasowanych do najróżniejszych warunków, od słonecznego popołudnia aż po mrok w środku nocy.

  Xiaomi Mi 6 wyposażono w technologię Wi-Fi 2×2, poprawiając tym samym jakość połączeń w sieciach bezprzewodowych. Smartfon korzysta też z funkcji MU-MIMO, która skupia wiązkę Wi-Fi i redukuje martwe strefy.

  Xiaomi Mi 6 pracuje pod kontrolą Androida 7.1 Nougat, posiada pamięć 64GB, podwójny tylni aparat 12 Mpix i przedni 8 Mpix oraz baterię o pojemności 3350 mAh.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *