• Menu

  Przyszłość należy do silnych inwestorów – produkty Ursus

  produkty UrsusPonad 120 lat prężnego rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa zawdzięcza się marce Ursus.

  Niewątpliwie długie lata nabywania cennego doświadczenia w branży, podtrzymywanie przemysłowych tradycji w oparciu o rodzinny kapitał i pokolenia korzystające z produktów firmy Ursus, to fundament budowania silnej gospodarki państwa. Przypatrujemy się producentowi i wskazujemy gdzie można nabyć produkty marki Ursus.

  Marka na potrzeby rolnictwa

  Firma Ursus jest niezaprzeczalnie jedną z najstarszych polskich marek produkujących pojazdy, maszyny oraz urządzenia wytwarzane na potrzeby rolnictwa. Ideą przewodnią firmy jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. Producent od wielu lat stawia przede wszystkim na jakość wykonania produktów oraz nowoczesne wzornictwo.

  W tej kategorii wytworzone produkty równają się światowym liderom, zaś wysokiej jakości maszyny marki Ursus zyskują szerokie możliwości rozwoju obszernego asortymentu wyrobów. Główną ideą marki Ursus jest przede wszystkim wytwarzanie różnorodnych maszyn oraz urządzeń, charakteryzujących się wysoką europejską jakością wykonania oraz dobrą ceną.

  Należy dodać, iż producent Ursus, jako jedyna spółka z segmentu maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Aktualnie wszelkie działania firma skupia na rozwoju i promocji marki w Polsce oraz na rynkach eksportowych.

  Ursus S.A. godnie reprezentuje polski kapitał. Firma posiada zakłady produkcyjne umiejscowione w Lublinie, Dobrym Mieście oraz w Opalenicy. Produkty tej marki są odpowiedzią na wyszukane i standardowe oczekiwania i potrzeby wszystkich pokoleń rolników, łącząc tradycję z nowoczesnością oraz ich wysoką jakością.

  Strategią rozwoju firmy jest osiągnięcie pozycji kluczowego producenta oraz dystrybutora maszyn rolniczych na terenie Polski, które sprzedawane są poprzez rozbudowaną sieć dealerów. Na potrzeby polityki firmy została stworzona nowoczesna i mobilna organizacja z wyjątkowym i szeroko perspektywicznym modelem biznesowym.

  Należy dodać, iż firma działa na rzecz rozwoju współpracy przemysłowej z wybranymi producentami maszyn rolniczych z Europy Zachodniej, a także rozwinięcia wzajemnej kooperacji w produkcji maszyn, co nieustannie owocuje wzbogaceniem oferty rynkowej i atrakcyjnością producenta. Powszechna wiedza o marce Ursus to niezmiennie wysokiej klasy maszyny, a także podwyższony standard jakościowy procesów technologicznych.

  Szerokie możliwości i oferta producenta

  Ursus ukierunkowany jest na produkcję oraz sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej firma postawiła na jakość wykonania sprzętów oraz nowoczesny design produktów. W tej kategorii wytworzone produkty niczym nie odstępują od światowych liderów, zaś włączenie do oferty maszyn rolniczych, otwiera przed Ursusem wciąż nowe możliwości. Idea spółki to produkowanie różnego typu maszyn oraz urządzeń, które cechują się europejskim standardem wykonania, wysoką jakością oraz przede wszystkim dostępną, polską ceną.

  Jakość, produkty i dostępność części zamiennych

  Według danych firmy aktualnie wśród półtora miliona ciągników używanych w Polsce; 700 tysięcy traktorów są emablowane marką Ursus. Najczęściej ciągniki produkowane są dla małych oraz średnich gospodarstw, a także w odpowiedzi na potrzeby branży leśnej, budowlanej oraz komunalnej. Rolnicy nie chcą wymieniać ciągników marki Ursus.

  Rozwija się przez to rynek oryginalnych części zamiennych. Należy dodać, iż oryginalne części do traktorów i maszyn Ursus można swobodnie dostać na internetowej platformie w sklepie Metal-Fach. Firma ta, współpracująca z Ursusem oferuje w swoim katalogu dostępność szerokiego asortymentu części zamiennych do traktorów i maszyn marki Ursus. Dokonywanie zakupów internetowych wybranych części zamiennych jest wygodą i oszczędnością i zyskiwaniem czasu, który można poświęcić na wiele innych zajęć w gospodarstwie.

  Metal- Fach oferuje rzeczową obsługę, fachową pomoc w doborze zakupów oraz krótki czas dostawy zamówienia. Cechą wspólną Ursusa i sklepu Metal- Fach jest wysoka jakoś prowadzenia firm. Specjaliści wysyłkowi sklepu internetowego doskonale wiedzą, jak kosztowne są przestoje prac w gospodarstwie, podczas, gdy maszyny stoją, a niektóre części ciągników pod wpływem ich długoletniej eksploatacji – zużywają się.

  Wszystko to jest naturalną koleją rzeczy, dlatego też w ofercie sprzedażowej Metal-Fach posiada najpotrzebniejsze produkty eksploatacyjne maszyn i traktorów Ursusa. Warto zatem być zorientowanym gdzie można w krótkim czasie dostać elementy zamienne produktów Ursus.

  Nie ulega wątpliwościom, iż ciągniki i maszyny Ursus od kilkudziesięciu lat stały się wręcz rodzinną wartością w polskich i zagranicznych gospodarstwach. Silna marka i wysoka jakość produktów to podstawa, aby ciężkie prace na gospodarstwie były nie tylko energochłonne, ale i przede wszystkim stawały się przyjemnością.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *