• Menu

  ROTHLEHNER – sprzęt najlepszych producentów

  Podnośnik koszowy

  Podnośnik Koszowy

  Działająca na polskim rynku od lat 90 firma Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o zajmuje się sprzedażą podnośników koszowych, podestów ruchomych, zwyżek, podnośników nożycowych, ładowarek teleskopowych oraz urządzeń specjalistycznych służących do pracy na wysokościach.

  Dodatkowymi aspektami jej działalności jest serwisowanie i sprzedaż części zamiennych do tych maszyn oraz prowadzenie szkoleń z zakresu ich obsługi. Nie bez znaczenia jest również możliwość wynajmu maszyn wraz z operatorem od jednej z firm współpracujących z Rothlehner właśnie w tym zakresie.

  Aby to wszystko było jednak możliwe, firma musiała najpierw zyskać zaufanie najlepszych producentów dostarczających sprzęt do prac na wysokościach. Dzięki profesjonalizmowi i oddaniu pracy po ponad 40 latach obecności na rynku międzynarodowym grupy Rothlehner, której Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o jest częścią, firma została przedstawicielem najlepszych producentów podnośników koszowych i nożycowych, podestów ruchomych i zwyżek oraz ładowarek teleskopowych.

  DENKA LIFT – podnośniki na przyczepach

  Oferta Rothlehner obejmuje teleskopowe podnośniki koszowe DENKA LIFT montowane na przyczepkach, których przekrój wysokości roboczych wynosi od 12 do 30 m. Podnośniki znakomicie sprawdzają się do wykorzystania na budowach, przy utrzymaniu budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych czy historycznych.

  Są to przede wszystkim teleskopowe podnośniki o lekkiej, aluminiowej konstrukcji i przyjaznym dla środowiska napędzie elektrycznym. Cechuje je również prosta obsługa, trwałość i niezawodność.

  DIECI – ładowarki teleskopowe

  Rothlehner jest również dystrybutorem sprzętu firmy DIECI, która jako pierwsza w Europie rozpoczęła  produkcję ładowarek teleskopowych, później również betoniarek samoładujących. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w projektowaniu, dystrybucji i produkcji ich maszyny budowlane i rolnicze są jednymi z bardziej cenionych maszyn na świecie.

  Europelift – podnośniki na przyczepach

  Kolejną z firm, których sprzęt dystrybuuje Rothlehner jest węgierska firma Europelift. Produkuje ona praktyczne podnośniki montowane na przyczepach. Ich charakterystyczna cechą jest przegubowe ramię o prostej konstrukcji.

  FALCON SPIDER- wąskie podesty ruchome

  Działająca od lat ’30 firma Falck Smidt pierwotnie specjalizowała się w produkcji platform dla wojska. Rozszerzając swoją działalność i projektując nowe maszyny, podbiła swoimi produktami cały świat. Oferowane przez nią platformy są zaprojektowane jako pojazdy kołowe lub gąsienicowe. Cechują je bardzo kompaktowe wymiary. Są to bardzo specyficzne urządzenia, wykorzystywane do utrzymania kompleksów handlowych i rozrywkowych, banków oraz lotnisk.

  GSR – podnośniki koszowe

  Firma Rothlehner  jest wyłącznym dystrybutorem maszyn GSR od roku 1998. W jej ofercie znajdują się podnośniki teleskopowe z JIB,  podnośniki przegubowe oraz przegubowo-teleskopowe o wysokościach roboczych od 12 do 36 m. Podnośniki są montowane na podwoziach samochodów dostawczych, ciężarowych lub terenowych 4×4 takich producentów jak: Ford, Nissan, Renault, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZU.

  Zaletami platform GSR są solidna i precyzyjna kontrola oraz łatwość ich obsługi. Dodatkowo można wspomnieć również o prostocie ich konstrukcji, niskie koszty utrzymania i dostępności części zamiennych.

  HAULOTTE – samobieżne podnośniki nożycowe, przegubowe i masztowe

  W ofercie znajdują się również podnośniki samojezdne firmy Haulotte. Firma jest największym europejskim producentem samojezdnych podnośników koszowych  i posiada najszerszy asortyment podnośników nożycowych, przegubowych i teleskopowych z napędem elektrycznym lub spalinowym 2 x 2 lub 4 x 4. Mogą być one stosowane zarówno przy budowie i konserwacji budynków, ale również przy pracy w najbardziej trudnym terenie.

  PB LIFTTECHNIK – samobieżne podnośniki nożycowe, przegubowe i masztowe

  Kolejną firmą, której sprzęt dostarcza firma Rothlehner  jest PB Lifttechnik, który stworzył wąskie, elektryczne podnośniki koszowe przeznaczone do konserwacji i manewrowania wewnątrz magazynów. Wysokości robocze tych maszyn to 12 – 27 metrów. Maszyny o najwyższej wysokości roboczej mają szerokość zaledwie 1,2 m.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *