• Menu

  Renault partnerem Targów Warsaw Home 2017

  Renault Polska zostało partnerem prestiżowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home, które odbędą się w dniach 6-8 października br. w PTAK Warsaw Expo. Obecność Renault na targach jest częścią projektu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION – konkursu na zaprojektowanie wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa.

  W ramach obecności Renault na targach planowane są: uroczyste wręczenie nagród w konkursie, panel dyskusyjny, podczas którego projektanci porozmawiają na temat trendów w stylistyce na najbliższą dekadę oraz zastanowią się, czy i w jakim stopniu projektanci z różnych dziedzin (takich jak motoryzacja, projektowanie wnętrz czy wzornictwo przemysłowe) mogą się wzajemnie inspirować, a także wystawa, której największą atrakcją będzie samochód koncepcyjny Renault Trezor.

  – Projektowanie samochodu jest kluczowym etapem procesu tworzenia auta. Wymaga kreatywności, ogromnej wiedzy i wizji, która pozwala wyprzedzać o krok trendy i oferować piękne i praktyczne produkty. Trezor, który będzie prezentowany na targach, jest właśnie ucieleśnieniem wizji i kierunku stylistyki Renault na kolejne lata. Ten zachwycający samochód będzie zarówno dopełnieniem tematu designu na Warsaw Home, jak i jedną z głównych atrakcji targów – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Terytorium East Renault. Wyrafinowana, minimalistyczna, multimedialna, perfekcyjna – to tylko niektóre określenia, jakimi opisywana jest kabina Trezora.

  W ramach współpracy partnerskiej logo Renault będzie obecne na materiałach drukowanych oraz w komunikacji na stronie internetowej i social media Warsaw Home.

  Targi Warsaw Home 2017

  W pierwszym dniu targów, 6 października, zostaną ogłoszeni laureaci drugiej edycji konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION. W tym roku przed młodymi projektantami stoi jeszcze większe wyzwanie – zaprojektowanie wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa. Nie będzie to więc abstrakcyjny samochód przyszłości, ale wnętrze, które mogłoby za kilka lat znaleźć się w produkcji. Na zwycięzcę czeka unikalna nagroda, wizyta w Dyrekcji Designu Renault w Paryżu. Przewodniczącym jury jest Antoine Genin, Dyrektor Designu Wewnętrznego Grupy Renault. Prace można nadsyłać za pośrednictwem formularza konkursowego na stronie renaultpassion.pl w terminie do 26 czerwca 2017 r.

  Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie gromadzi producentów i importerów, którzy przedstawiają najnowsze trendy w wystroju wnętrz. Targi odbędą się w dniach 6-8 października 2017 roku.

  Źródło: Constans PR i Renault Polska.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *