• Menu

  Przyjęliśmy już 1,5 mln gości

  Udostępniamy naszym klientom bardzo dobre narzędzie marketingowe, jakim są targi, dzięki czemu mogą budować trwałe relacje z klientami, pozyskiwać nowych oraz tworzyć pozytywny wizerunek swojej firmy mówi prezes zarządu MT Targi Polska, Urszula Potęga

  MT Polska znalazły się wśród firm nominowanych do Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Jakie kryteria pozwoliły państwu trafić do grona usługodawców zasługujących na to wyróżnienie?

  Wartości, które docenia Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” wśród przedsiębiorców, takie jak inicjatywa, aktywność czy wytrwałość w osiąganiu celów są bliskie naszej firmie. W branży wystawienniczej działamy już od 25 lat i wypracowaliśmy pozycję jednego z wiodących organizatorów w Polsce. Specjalizujemy się w wydarzeniach dla takich branż jak: turystyka, hotelarstwo, gastronomia, rynek laboratoryjny,  kryminalistyka oraz ochrona dziedzictwa narodowego.

  Cieszę się również, że została doceniona jakość naszych usług. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem standardu obsługi klientów. Na organizowanych przez nas targach w ciągu 25 lat zaprezentowało się blisko 30 tys. wystawców, a odwiedziło je 1,5 mln gości. Udostępniamy naszym klientom bardzo dobre narzędzie marketingowe, jakim są targi, dzięki czemu mogą budować trwałe relacje z klientami, pozyskiwać nowych oraz tworzyć pozytywny wizerunek swojej firmy.

  Prestiż naszych imprez wystawienniczych budujemy też dzięki współpracy z najważniejszymi instytucjami, które udzielają patronatów i pomagają nam merytorycznie. W ten sposób tworzymy gospodarcze spotkania ważne dla każdego z obsługiwanych przez nas sektorów. Wystawcy często podkreślają, że dzięki naszym targom z sukcesem rozwijają swoje firmy, a są wśród nich takie, które uczestniczą w naszych targach od pierwszej edycji.

  Które z organizowanych wydarzeń uważają państwo za najbardziej prestiżowe zarówno dla państwa firmy jak i dla kraju z punktu widzenia walorów promocyjnych na arenie międzynarodowej?

  Targi EuroGastro

  Bardzo ważnym dla nas wydarzeniem są Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, które odbędą się już po raz 25. Co roku TT Warsaw gromadzą wystawców z ponad 60 krajów z całego świata, a na uroczystych otwarciach gościmy kilkudziesięciu ambasadorów i członków korpusu dyplomatycznego, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych i organizacji branżowych. Wiemy, że właśnie TT Warsaw oceniane są przez międzynarodową i polską branżę turystyczną jako kluczowe wydarzenie biznesowe w Polsce i jedno z wiodących w naszej części Europy.

  Drugą niezwykle istotną imprezą targową są Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. To miejsce spotkań środowisk naukowo-badawczych i przedstawicieli laboratoriów z producentami i dystrybutorami wyposażenia. Wymiana myśli i doświadczeń promuje polską myśl naukową i potencjał rodzimych firm w środowisku międzynarodowym.

  Ogromne znaczenie mają dla nas również Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro, które odbędą się po raz 22. To miejsce, gdzie prezentowana jest bogata oferta, kreowane są nowe smaki, a mistrzowie kulinarni z całego świata inspirują przedstawicieli branży HoReCa. Bez wątpienia też tytuł, jaki nadajemy najlepszym produktom „Najwyższa Jakość Targów EuroGastro” stał się już synonimem doskonałej jakości w branży HoReCa.

  Nominacja do godła „Teraz Polska” zobowiązuje. Jak zamierzają państwo utrzymać poziom, a może nawet sprostać jeszcze ambitniejszym celom?

  Od początku działalności nasza firma stara się zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług i obsługi klienta. Kierujemy się także doświadczeniami innych organizatorów wielkich imprez targowych na całym świecie – w zakresie organizacji, jakości kontaktów z wystawcami i klientami, jak również stosowanych technologii i innowacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli skutecznie docierać z informacją o swojej ofercie do właściwych grup docelowych, a tym samym z sukcesem rozwijać firmy. Stale też staramy się zwiększać zaangażowanie i kreatywność naszych pracowników oraz podnosić ich kwalifikacje.

  Rozmawiała Magdalena Szczygielska

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *