• Menu

  Przedsiębiorco, chcesz otrzymać terminal bez abonamentu?

  Polska BezgotówkowaJesteś mikro lub małym przedsiębiorcą? Dowiedz się więcej o nowym programie i dostosuj się do wymogów rynkowych.

  Płatności bezgotówkowe w Polsce

  Jeśli prowadzisz punkt usługowo-handlowy pewnie zauważyłeś, że coraz więcej klient na etapie płatności pyta o metodę bezgotówkową (m.in. płatności nfc, płatności telefonem, ale i „zwykłe” płacenie kartą). Na pewno miałeś także przypadek, w którym ktoś zrezygnował z zakupu ze względu na brak takowej możliwości. To nie przypadek, według najnowszych badań Polacy coraz częściej wybierają jako preferowaną formę płatności tę bezgotówkową (w badaniu 56% respondentów wskazało na płatności bezgotówkowe).

  Ponadto jako spontaniczną metodę płatności – prawie 60% podało płatność kartą, kolejne miejsca zajęły karta płatnicza, karta VISA, czy PayPass. Ciekawostką jest także wybór płatności zbliżeniowych, aż 35% respondentów jak najpopularniejszą metodę podało BLIK. Więcej na temat badania, ale nie tylko znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl. Sam widzisz, że rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce trwa – wpływ na niego mają nie tylko bank, ale i Ty Przedsiębiorco!

  Poznaj Fundację Polska Bezgotówkowa i otrzymaj terminal płatniczy bez abonamentu

  Chcesz dostosować prowadzony przez siebie biznes do wymogów, oraz trendów rynkowych? Sam widzisz, że pierwszym krokiem powinno być postawienie, a raczej umożliwienie swoim klientom płatności bezgotówkowych. Jeśli czynnikiem, który powodował, że wciąż tego nie zrobiłeś były obawy przed wydatkami, mamy dobre wieści! Dzięki wspólnej inicjatywie Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Mastercard i Visa, wydawców kart, agentów rozliczeniowych w lipcu 2017 r. powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa – której celem jest popularyzacja oraz promocja płatności bezgotówkowych w Polsce.

  Już na początku roku 2018 wystartował Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli jesteś mikro lub małym przedsiębiorcom możesz otrzymać terminal bez abonamentu. Jak to możliwe? Fundacja Polska Bezgotówkowa pokryje wszystkie koszty związane z zakupem terminala płatniczego oraz odciąży Cię z abonamentu za płatności bezgotówkowe przez 12 miesięcy. Dołącz już dziś do rewolucji!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *