• Menu

  Porównywarka finansowa Finaton – dla poszukujących taniego kredytu

  Porównywarka finansowa FinatonPoszukując kredytu na korzystnych warunkach, wiele osób poświęca mnóstwo czasu na przeglądanie ofert w sieci. Decyzja o wyborze najbardziej odpowiedniej nie jest łatwa, a błąd wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Dlatego na polskim rynku coraz większą popularność zdobywają przeróżne porównywarki finansowe. Na szczególną uwagę zasługuje porównywarka Finaton. Gwarantuje ona rzetelne wyniki wygenerowane na bazie nowoczesnych technologii.

  W tej chwili w Internecie można znaleźć tak wiele ofert, że często trudno jest podjąć decyzję o wyborze jednaj z nich. Istnieje też mnóstwo porównywarek internetowych. Jednak Finaton wyróżnia się na polskim rynku. Dzięki niemu można w jednym miejscu znaleźć nie tylko szeroki wachlarz ofert usług finansowych, ale również praktyczne poradniki oparte na merytorycznej wiedzy. Każdy zatem otrzymuje dostęp do informacji niezbędnych przy podejmowaniu decyzji w sprawie zaciągnięcia kredytu.

  Ranking ofert opiera się na rzetelnej i obiektywnej analizie oferowanych usług. Osoba korzystająca z porównywarki Finaton posiada dostęp do rankingów i wszelkich porad całkowicie bezpłatnie. Ale Finaton gwarantuje nie tylko oszczędność pieniędzy; dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii korzystający z niego oszczędza czas.

  Pojawienie się nagłych wydatków sprawia, że często pieniądze potrzebne są natychmiast. W XXI wieku zabiegani ludzie zwykle nie mają też czasu, by analizować dziesiątki ofert pojawiających się na rynku, ani by udać się do banku i załatwiać mnóstwo niezbędnych do otrzymania kredytu formalności. Wchodząc na stronę porównywarki Finaton, uzyskujemy w jednym miejscu oferty szybkich pożyczek.

  Ale najważniejszym udogodnieniem, jakie oferuje porównywarka Finaton, jest możliwość uzyskania gotówki w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. W tym samym miejscu znajdziemy też szczegółowy opis różnych produktów finansowych wraz z działaniem FAQ. Zdobyta wiedza pozwoli podjąć bardziej racjonalną decyzję dotyczącą wyboru najbardziej korzystnego rozwiązania.

  Porównywarka finansowa Finaton gwarantuje rzetelny ranking ofert

  Przedstawienie ofert w formie rankingu stanowi najprostsze i najbardziej wygodne narzędzie służące pomocą przy wyborze usług. Aby jednak ranking był rzetelny, musi zostać przygotowany w odpowiedni sposób. Finaton zastosował uniwersalny i zaawansowany algorytm, który ocenia zarówno jakość jak i popularność oferowanych usług. Otrzymane informacje pozwalają podjąć szybko najkorzystniejszą decyzję czyli zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Twórcy porównywarki działają na rynku już od blisko 10 lat w wielu krajach. Porównywarka Finaton stanowi ich flagową usługę. Działa ona już w Polsce i Finlandii, a wkrótce planowane jest uruchomienie usługi w Norwegii. Do roku 2020 rozwiązanie to ma zostać wdrożona aż w 20 krajach. Jest ono stale udoskonalana, jak również przystosowywane do wymagań i lokalnej specyfiki każdego kraju.

  Jak powiedział Marek Machac, dyrektor Finaton.com: Klienci instytucji finansowych w przeszłości korzystali z informacji i rekomendacji od swoich krewnych, przyjaciół i reklam. Te w ogóle nie były obiektywne. Jedna kiepska porada od krewnych w świecie finansów może zaś mieć długofalowe konsekwencje. Obecnie strony internetowe, takie jak Finaton, pomagają szybko i prosto wybrać odpowiedni produkt. Naszym celem jest stworzenie jednej ogólnoświatowej strony internetowej, gdzie ludzie znajdą wszystkie ważne informacje o każdym produkcie dostępnym w danym kraju.

  Mottem twórców porównywarki jest: “Finaton – Twój ekspert ds. finansów online”. Oznacza to, że oferują oni kompleksowe usługi na rynku pożyczek i finansów.

  Osoby poszukujące pożyczki mogą dzięki usługom porównywarki znaleźć informacje dotyczące chwilówek, pożyczek ratalnych, kredytów konsumenckich, tzw. pożyczek za darmo oraz konsolidacyjnych a także pożyczek bez BIK i BIG. Dzięki stałemu śledzeniu aktualnych trendów rynkowych Finaton oferuje również zupełnie nowe rozwiązania, które pojawiają się na rynku takie jak pożyczki społecznościowe.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie