• Menu

  Nominacja w konkursie „Lider Polskiego Biznesu” dla Kancelarii Prawnej Skarbiec

  Skarbiec_Logo_2015_PantoneKancelaria Prawna Skarbiec uzyskała Nominację do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2015 – nagrody przyznawanej przez Business Centre Club od 1991 roku.

  Kancelaria i jej właściciel mec. Robert Nogacki zostali nominowani za nowatorskie na rynku polskim usługi, wdrażanie autorskich kompleksowych rozwiązań, profesjonalizm i rzetelność, za odwagę wykraczania poza utarte schematy oraz za wsparcie materialne i merytoryczne wielu akcji charytatywnych i edukacyjnych.

  Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki w konkursie „Lider Polskiego Biznesu” firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Ceremonia wręczenia Statuetek odbyła się podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

  Kancelaria Prawna Skarbiec oferuje unikalne na polskim rynku usługi łączące ze sobą doradztwo prawne, podatkowe i finansowe oraz usługi z zakresu wywiadu i kontrwywiadu biznesowego. Uczestniczy w zarządzaniu strategicznym blisko tysiącem spółek, których wartość aktywów wynosi ponad 2,5 miliarda złotych i ciągle rośnie. Reprezentuje przedsiębiorców w sporach z aparatem skarbowym i w kontrolach podatkowych.

  Jak przyznaje mec. Robert Nogacki, twórca i właściciel Kancelarii Prawnej Skarbiec, „otrzymana Nominacja utwierdza nas w przekonaniu, że oferowane przez Kancelarię usługi są dobrze odbierane przez rynek i cieszą się zaufaniem wśród Liderów Polskiego Biznesu. Jest to także dowód na to, że warto podejmować się tematów, które ze względu na swój poziom skomplikowania i międzynarodowy charakter, były dotychczas prowadzone wyłącznie przez zagraniczne firmy konsultingowe, takich jak międzynarodowe planowanie finansowe, ochrona majątku przed wierzycielami, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi czy precedensowe spory sądowe.”

  Nominacja jest tym bardziej znacząca, że w czerwcu 2015 r. Kancelaria Prawna Skarbiec została laureatem XXVI edycji Medalu Europejskiego za najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego, innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów przedsiębiorców oraz wyjątkową dbałość o bezpieczeństwo biznesu i respektowanie prawa do wolności i swobody obywatelskiej w tym zakresie. Jest to zatem już drugie tak ważna i znacząca nagroda dla Kancelarii w tym roku.

  Nominacje do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu wręczali Grażyna Majcher-Magdziak, członek Rady Organizatorów BCC, członek Jury, Janusz Lewandowski, b. komisarz, poseł PE, Jarosław Mulewicz, główny negocjator Układu Stowarzyszeniowego Polski z UE, członek Rady Organizatorów BCC, Witold Zaraska, honorowy Przewodniczący Rady Głównej BCC, a także kanclerze Lóż regionalnych BCC.

  Swoją obecnością Galę BCC zaszczycili: prezydent Bronisław Komorowski z małżonką, wicemarszałek Senatu Adam Bielan, poseł Adam Szejnfeld, przewodniczący Rady Wykonawczej SEA, b. minister obrony narodowej Janusz Onyszkiewicz, b. wicepremier Janusz Piechociński, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO Sławomir Neuman. List do Laureatów konkursu LPB i gości Gali skierował prezydent Andrzej Duda.

  Business Centre Club istnieje od 1991 roku i liczy 2,5 tys. członków – osób fizycznych i firm.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie