• Menu

  NAJWIĘKSZA PARADA SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH

  Za nieco ponad tydzień, 9 lipca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie odbędzie się Próba Bicia Światowego Rekordu Guinnessa w przejeździe największej liczby samochodów hybrydowych. Blisko 400 aut stworzy kolumnę o długości od 2 do nawet 4 kilometrów i przejedzie najpierw po zamkniętym torze, a w następnej kolejności wyjedzie na uroczysty przejazd ulicami Warszawy.

  Organizatorem i głównym sponsorem jest PANEK S.A. , właściciel marki PANEK CarSharing, która posiada 300 nowych hybrydowych Toyot Yaris. Do floty PANEK dołączą samochody Dilerów Toyoty, floty firmowe i prywatne samochody hybrydowe wszystkich osób, które do 5 lipca zgłoszą chęć udziału w rekordzie.

  Firma PANEK zaprasza do udziału w wydarzeniu nie tylko posiadaczy hybryd. Przygotowała blisko 300 miejsc dla kierowców, którzy będą mogli zasiąść tego dnia za kierownicą hybrydowych Yarisów. Mile widziane są też osoby towarzyszące, dla których też znajdzie się miejsce w samochodzie.

  Wszystkie osoby biorące udział w Próbie Bicia Światowego Rekordu Guinnesa otrzymają okolicznościowy dyplom, dla 1 000 osób przewidzieliśmy specjalne niespodzianki. Każdy kierowca, po uprzednim zgłoszeniu będzie mógł wrócić do domu CarSharingowym samochodem za darmo.

  Więcej na temat rekordu i zgłoszeń : www.panek.cs/rekord-guinnessa

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *