• Menu

  Mobilne przyczepy VMS – tablice zamykające zmiennej treści

  Mobilne przyczepy VMS to nowoczesne rozwiązanie, które pomaga w informowaniu kierowców o zaistniałych na drodze wydarzeniach. Nowoczesna technologia pozwala na wyświetlanie treści różnego rodzaju w dowolnym miejscu. Możliwość przewiezienia tablicy z miejsca na miejsce na przyczepce ułatwia ustawienie znaku tam, gdzie aktualnie jest potrzebny.

  Mobilne przyczepy VMS

  Na drogach mogą zdarzyć się różne sytuacje. Jezdnie bywają zamknięte z powodu wypadków lub uszkodzenia nawierzchni, a dzięki tablicom VMS kierowcy mogą szybciej zauważyć, że coś się na drodze dzieje i tym samym uniknąć stania w korkach lub trudnego wycofania się z zamkniętego odcinka drogi. Mobilne przyczepy VMS mogą zostać ustawione na środku drogi, przy czym tablica umocowana jest na takiej wysokości, aby osoby kierujące z odpowiedniej odległości zauważyły dane oznakowanie.

  Znaczenie znaków zmiennej treści wzrasta z każdym rokiem. Innowacyjna technologia oznakowania, zasilanego elektrycznie, pozwala na mobilne sterowanie treścią znaku, a tym samym dostosowanie go do panujących na drodze warunków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które w wielu przypadkach upłynnia ruch na drogach i zapobiega tworzeniu się sporych korków. Przyczepy VMS stanowią jedno z lepszych rozwiązań, które ułatwia kierowcom sprawne poruszanie się po drogach.

  Korzystanie z mobilnych przyczep VMS niesie ze sobą wiele korzyści:

  • zapewnia możliwość wyświetlania dowolnych znaków drogowych
  • pozwala na wyświetlanie różnych treści statycznie lub za pomocą animacji
  • pozwala na wyświetlanie dowolnych informacji tekstowych
  • dzięki mobilności można je bez problemu przewieźć z miejsca na miejsce
  • oświetlenie led sprawia, że treści są wyraźnie widoczne w każdych warunkach

  Producent przyczep VMS firma TIOMAN odpowiedział na wymagania kierowców i innych uczestników ruchu drogowego, którzy dostrzegli, że nocą oraz w trudnych warunkach pogodowych, często trudno dostrzec niektóre znaki. W miejscach, w których powierzchnia może zmieniać się w zależności od warunków atmosferycznych, na obszarach z nawierzchnią uszkodzoną oraz tam, gdzie doszło do wypadków, warto ustawić mobilną przyczepę VMS i dobrać do niej odpowiednią treść, informującą kierowców o zaistniałych problemach.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mobilnych przyczep VMS.

  Jedna odpowiedź do “Mobilne przyczepy VMS – tablice zamykające zmiennej treści”

  1. Sprzedaż przyczep pisze:

   fajny sprzęt 😉

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *