• Menu

  Laury czekają na nowatorskich

  Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych ogłosiła kolejną edycję konkursu „Laur innowacyjności”

  Do Konkursu mogą być zgłaszane produkty, technologie, usługi lub inne rozwiązania o charakterze innowacyjnym. Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2017” jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych nowoczesnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

  W poprzednich latach w gronie laureatów znalazły się tak znakomite firmy i instytucje jak: Mostostal Warszawa S.A., KGHM Polska Miedź, Instytut Mechaniki Precyzyjnej, Instytut Metali Nieżelaznych czy MedApp. Podobnie jak w latach ubiegłych nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają statuetki i dyplomy „Laur Innowacyjności 2017”, a także będą mogli posługiwać się w korespondencji i promocji znakiem i tytułem „Laureat Konkursu Laur Innowacyjności”. Co istotne, do konkursu nie mogą być zgłoszone projekty już nagrodzone w poprzednich edycjach, a jeden podmiot może zgłosić maksymalnie trzy rozwiązania.

  Termin zgłaszania wniosków upływa 31 sierpnia 2017 r. Wnioski będą rozpatrywane w zróżnicowanych kategoriach m.in. budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo, ekologia, geodezja, gospodarka wodna, rozwiązania o charakterze społeczno-gospodarczym i wiele innych.

  Uroczysta  gala, na której zostaną ogłoszone wyniki  Konkursu,  odbędzie się 14 listopada 2017 r. w Sali Balowej Warszawskiego  Domu Technika NOT w Warszawie., ul. Czackiego 3/5. Szczegółowe informacje o warunkach  uczestnictwa są dostępne na stronie internetowej www.laurinnowacyjnosci.pl

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *