• Menu

  Już niedługo Ogólnopolskie Dni Czystości

  Ogólnopolskie Dni Czystości 2017!  to największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej

  Podczas wydarzenia w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku odbędzie się 9 konferencji, na których będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami utrzymania czystości.Przez 2 dni tego branżowego spotkania będzie dostępnych ponad 70 wystawców dla kilku tysięcy uczestników.

  – Spodziewamy się wybitnych ekspertów min. z PZU, Ministerstwa Rozwoju, przedstawicieli środowiska medycznego i branżowego działających w Polsce jak i w USA. Swoją obecność potwierdzili także przedstawiciele kadry zarządzającej ISSA – The Worldwide Cleaning Industry Association – zachęcają organizatorzy z Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

  Wśród tematów eksperci spróbują udzielić odpowiedzi na pytania: jak utrzymać atrakcyjność i bezpieczeństwo budynków?”, jak funkcjonuje branża profesjonalnego sprzątania w erze globalizacji i aktualnych wyzwań rynkowych czy jak optymalizować koszty sprzątania w hotelarstwie?

  PROGRAM KONFERENCJI

  Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób zarządzających oraz odpowiedzialnych za zamówienia i utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, obiektach handlowych, usługowych, placówkach edukacyjnych oraz przedstawicieli branży związanej z utrzymaniem czystości.

  • Największe wydarzenie poświęcone utrzymaniu czystości w budynkach i instytucjach użyteczności publicznej
  • Ponad 70 wystawców prezentujących najnowszy sprzęt oraz technologie utrzymania czystości!
  • Światowe premiery!
  • 9 konferencji!
  • Kilka tysięcy uczestników

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *