• Menu

  Jubileusz krakowskiej firmy ABM SA

  ABM SAUlica Dobry Początek 6 w Krakowie – to adres nowo wybudowanej siedziby ABM SA. Realizacja strategicznej inwestycji wpisała się w 25-lecie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

  Przez ponad ćwierć wieku aktywności krakowska firma przyczyniła się do zmiany wystroju wnętrz w ponad 20 tysiącach obiektów handlowych w Polsce i za granicą. ABM SA zapewnia kompleksowe umeblowanie sklepu w zakresie projektowania, produkcji, montażu i serwisu mebli. Firma oferuje również wyposażenie do sklepów wielu branż.

  O swoich możliwościach ABM SA będzie przekonywać już w nowej centrali, która czeka na uroczystą inaugurację. Specjalna gala z udziałem partnerów biznesowych odbędzie się 29 września w nowej siedzibie.

  ABM SAABM SA wychodzi naprzeciw potrzebom sieci handlowych, sklepów wielkopowierzchniowych i małych obiektów handlowych. Z naszych usług i produktów korzystają klienci wielu branż w tym: sklepy spożywcze, odzieżowe, drogeryjne, a także specjalistyczne. Cieszymy się z nowej siedziby, która zapewnia jeszcze wyższy standard obsługi klienta „ – powiedział Dyrektor Handlowy ABM SA Grzegorz Buzała.

  Poprzednia siedziba mieściła się przy ulicy Gromadzkiej 46. Nowa lokalizacja oddalona jest od niej o około 6 km w rozwijającej się wschodniej części Krakowa, w pobliżu obwodnicy S7. Z wcześniejszej siedziby do nowej można dojechać ulicami Kuklińskiego, Lipską, Sarzyckiego, Rybitwy, Botewa i Śliwiaka, z której należy skręcić w ulicę Wrobela.

  Budowa drogi, będącej przecznicą od ulicy Wrobela, została sfinansowana przez ABM SA. Na wniosek firmy nadano jej nazwę Dobry Początek. W półtora roku powstał przy niej budynek o powierzchni użytkowej wynoszącej 4 400 mkw. Na 3 kondygnacjach znalazły się m.in.: przestrzeń ekspozycyjna z meblami, market z wyposażeniem do sklepów, magazyn, pracownia architektoniczna, pomieszczenia biurowe, a nawet specjalna sala przeznaczona do ćwiczeń dla pracowników.

  Nowa inwestycja przyczyni się do długofalowego rozwoju firmy i usprawnienia jej dotychczasowego funkcjonowania. W związku z powstaniem nowej siedziby, ABM SA chce zatrudnić nowych pracowników, w tym także osoby niepełnosprawne. Jako zakład pracy chronionej, ABM SA czynnie angażuje się w walkę z wykluczeniem społecznym.

  ABM SA posiada również 6 salonów w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnowie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *