• Menu

  Jakich stron używać do szukania pracy?

  Każdy z nas znalazł się w sytuacji szukania pracy. Dla jednych idzie to łatwiej dla innych trudniej. Technologia pozwala nam na szukanie pracy nawet siedząc wygodnie na kanapie w domu, smakując pyszną kawę w ulubionej kawiarnii, a nawet leżąc na plaży na końcu świata.

  Warto więc wykorzystywać zalety technologii i znać narzędzia dostępne w internecie. Spraw, aby szukanie pracy było efektywniejsze i bardziej przyjemne! Sprawdź, na jakich portalach z łatwością znajdziesz pracę.

   GoldenLine – to nie tylko wyszukiwarka ofert pracy, ale także miejsce, gdzie zbudujesz swoją markę w sieci i rozbudujesz swój profesjonalny network. Ponadto, możesz sprawdzić opinie o pracodawcach i przemyśleć czy dane miejsce pracy pasuje do ciebie. Dzięki profilowi na GoldenLine zwiększysz szansę na to, aby pracodawcy znaleźli ciebie w sieci i zaoferowali ci pracę! Pokaż się w sieci!

  Pracuj.pl – to kompleksowy portal pracy, który nie tylko zawiera wyszukiwarkę ofert pracy, ale także porady dotyczące szukania pracy. Na stronie znajduje się specjalna sekcja dla zaczynających karierę, a nawet kreator CV. Dowiesz się, jakie zdjęcie dodać do CV, jak pisać aplikację oraz jak wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Co więcej, dzięki kalkulatorowi zarobków sprawdzisz, ile pieniędzy dostaniesz na rękę oraz jak wypadają twoje zarobki w porównaniu z innymi na takim samym stanowisku. Strona posiada także aplikację mobilną dostępną zarówno na Android jak i na iPhone.

  Gazetapraca.pl – to kolejny portal, który nie tylko pomoże ci znaleźć pracę, ale pozyskasz z niego wiele ciekawych wskazówek, dotyczących rynku pracy, nie tylko polskiego, ale również zagranicznego. Strona oferuje kalkulatory zarobków brutto / zarobków netto, stawek diet zagranicznych, stawek diet krajowych oraz wysokości emerytur. Z portalu dowiesz się także o ważnych wydarzeniach czy konferencjach na rynku pracy. Na stronie znajduje się również sekcja profile pracodawców, gdzie jest ich opis oraz opinie pracowników. Klikając na tę sekcję zostajesz przekierowywany do tej sekcji ze strony GoldenLine. Serwis gazetapraca.pl oferuje aplikację mobilną na Windows Phone.

   Infopraca.pl – to także jeden z kompleksowych stron do szukania pracy, gdzie znajdziesz porady, dotyczące pisania CV, aplikacji, rozmowy kwalifikacyjnej, płac i ogólnie twojej kariery zawodowej. Portal zawiera także aplikację na telefony Android oraz iPhone.

   Gumtree.pl – to serwis, na którym nie tylko znajdziesz pracę, ale również kupisz czy wynajmiesz mieszkanie, kupisz zwierzaka, meble oraz wiele innych. Jeśli chodzi o sekcję szukania pracy, to większość ofert to praca w gastronomii, recepcji czy call center, ale znajdziesz także wiele innych ofert nawet jeśli jesteś nauczycielem, psychologiem czy prawnikiem.

  Mediacv.pl – jak sami oświadczają na stronie, chcą, aby codziennie ktoś dzięki nim znalazł pracę! Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i posiada rozbudowaną ofertę dla kandydatów. Znajdziesz poradniki także w formie video, jak szukać pracy i jak prezentować się dla pracodawcy. Dzięki wygodnej wyszukiwarce, szybko znajdziesz oferty nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

  Pracatobie.pl – to także kompleksowy portal, na ktorym nie tylko znajdziesz pracę, ale również porady i sposoby, jak rozwinąć swoje umiejętności. Umożliwi ci to wyszukiwarka szkoleń oraz uczelni. Na stronie możesz założyć swój profil, dzięki któremu będziesz miał ogólny zarys procesu rekrutacji. Portal oferuje także generator CV oraz listu motywacyjnego, dzięki któremu łatwo stworzysz “wizytówki” swojego zawodowego profilu. Dzięki kalkulatorowi płac, szybko sprawdzisz, ile powinna wynosić twoja pensja.

  Wybierz jeden lub kilka z dostępnych portali i daj się znaleźć w sieci! Wymarzona praca jest na wyciągnięcie ręki! Pamiętaj, aby inwestować w swoją karierę, ponieważ rynek pracy jest bardzo konkurencyjny. Doszkalaj się, aby się wyróżnić z tłumu kandydatów. Czytaj poradniki na stronach powyżej i stwórz plan rozwoju.

  Jeśli potrzebujesz ekstra gotówki na dodatkową edukację, sprawdź możliwości w porównywarce pożyczek od ręki przez internet Matchbanker.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie