• Menu

  INTARG już za chwilę

  Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG pod koniec czerwca znów staną się centrum prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług o poziomie gotowości technicznej TRL od 4 do 9, jak również innowacji, które weszły już na rynek i rozpoczęła się ich komercjalizacja

  Innowacje dla przemysłu, medycyny, zdrowia i życia codziennego już po raz dziesiąty zostaną zaprezentowane w Katowicach podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna lokalizacja w samym sercu najbardziej uprzemysłowionego regionu Polski.

  Na ponad 6000 m² powierzchni wystawienniczo-konferencyjnej pojawią się wystawcy z jednostek sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne sektora MŚP oraz duże przedsiębiorstwa, a także producenci i oferenci innowacyjnych produktów, technologii i usług rynkowych. Nie zabraknie również miejsca dla instytucji otoczenia biznesu, podmiotów wspierających lub współpracujących z nauką. Dla wszystkich będzie to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu i spotkań przedstawicieli nauki, innowacyjnych przedsiębiorstw, przemysłu i otoczenia biznesu oraz podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój.

  Wystawcy mieli możliwość zgłoszenia wynalazków i innowacji do konkursu. Podczas targów wyróżnionym produktom i usługom zostaną przyznane nagrody: medale złote, srebrne, brązowe, nagrody platynowe za najlepszy wynalazek w branży, nagroda Prezesa Urzędu Patentowego i Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, IFIA Best Invention Medal,Grand Prix i inne. Zostanie także rozstrzygnięty konkurs Lider Innowacji.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie