• Menu

  Prototyp Infiniti na Pebble Beach Concours d’Elegance 2017

  Prototyp w stylu retro INFINITI  na Pebble Beach Concours d’Elegance 2017

  „Zaczęło się od prostej myśli – co by było, gdybyśmy na samym południu Japonii znaleźli samochód ukryty przed wszystkimi w jakiejś stodole siedemdziesiąt lat temu?
  Co by było, gdybyśmy w tym samochodzie znaleźli ziarna pasji zasiane podczas pierwszego Grand Prix Japonii oraz moc i artyzm dzisiejszego INFINITI? Jak wyglądałoby to odkrycie?”
  Alfonso Albaisa, wiceprezes INFINITI ds. designu

  Podczas tegorocznego Pebble Beach Concours d’Elegance INFINITI zaprezentuje prototyp samochodu wprost odwołującego się do historycznego dziedzictwa automobilizmu, łączący odkrywczość i odwagę wczesnej motoryzacji z obecnym językiem projektowym marki – „Siłą Elegancji”. Nowy prototyp odzwierciedla nie tylko wagę designu w filozofii INFINITI, lecz także wspaniałe korzenie pionierskiego ducha i innowacyjnego myślenia marki.

  Retro-prototyp jest owocem podróży do motoryzacyjnych korzeni i z powrotem do zaawansowanej technologii samochodów elektrycznych oraz efektem wysiłku rąk i serc setek mistrzów rzemiosła.

  *  *  *  *  *

  INFINITI Motor Company Ltd. ma swoją siedzibę w Hongkongu, a prowadzi sprzedaż samochodów w ponad 50 krajach świata. Marka INFINITI weszła na rynek w 1989 roku, a jej samochody klasy premium są obecnie produkowane w fabrykach w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Chinach.

  Studia projektanckie INFINITI znajdują się w Atsugi-Shi koło Jokohamy, w Londynie, San Diego i Pekinie. INFINITI jest w trakcie potężnej ofensywy produktowej. Marka znana jest szeroko ze swojego kultowego wzornictwa i innowacyjnych technologii wspomagania kierowcy. Od sezonu 2016 INFINITI jako partner techniczny Renault Sport Formula One Team, dostarcza zespołowi swojej eksperckiej wiedzy związanej z technologią hybrydową.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *